Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hányadikos voltál, amikor...

Hányadikos voltál, amikor először kipróbáltad (vagy csak az osztálytársaid) a dohányzást?

Figyelt kérdés

2022. febr. 28. 20:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem próbáltam ki, de az osztálytársaim már akik a legkorábban kezdték, azok 7.-8.-ban, akik kicsit később, azok 9.-ben.
2022. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
80%
hetedik vagy nyolcadik osztályban, de már nem tudom. vagy akkor tűnt fel. (mmint nem én, a többiek) én még nem dohányoztam (23), nem is nagyon tervezek. valaki régen megtiltotta, azóta meghalt, én meg próbálom megőrizni amit tőle kaptam. (mondjuk ilyen karótnyelt izé sem vagyok, hogy fúj, cigaretta, ha tetszik és/vagy megnyugtat, szívd nyugodtan felőlem)
2022. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok, nem próbáltam soha, és ez így is marad.

Az osztálytársaimmal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, gőzöm sincs, mikor próbálták ki először. Az biztos, hogy 8.-ban egy lány cigizett rendesen, szerintem senki más nem, de attól próbálhatták már. Gimiben kb. az osztály harmada szívta azt a sz@rt.

2022. márc. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
78%
én szerintem olyan 6-8 éves lehettem amikor "aktívan" dohányoztam, a hülye apám miatt aki lehordott magával a kocsmában, akkoriban még nem volt tilos zárt helyen cigizni, el lehet képzelni mit szívtam magamba passzívan :D Aztán rendesen kipróbálni olyan 12 körül lehettem, de xar volt, aztán a "diszkós korszakban" szivogattunk de szerencsére sose sikerült rászokni. Persze ha nagyon megdob az élet akkor van hogy néha veszek 1 dobozzal de ez olyan mint a csoki, ha van kéznél akkor rájárok, ha nincs akkor meg nem, szóval miután kiszívtam magamból a depit kidobom a francba
2022. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Egyetemista voltam amikor először a kezembe kerülhetett, kár hogy ilyen válasz nincs
2022. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
En nulladikos mikor először kipróbáltam (rossz baráti tarsasag) de utána egyre se gyujtottam rá es nem is akarok
2022. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!