Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hátrány ismerkedésnél? Engem...

Hátrány ismerkedésnél? Engem érdekel.

Figyelt kérdés

14|L vagyok és 156 cm. Elég alacsony. :s

olyan baba arcom is van, és olyan kislányos hangom is.

Viszont a testi adottságaim azért koromhoz megfelelőek.XD

A korombeli fiuk-lányok sosem vesznek komolyan.

Mit tegyek ez ellen?

(magassarkút nemveszek fel. És k**vás ruhákban sem fogok öltözködni ha ezt gondoljátok megoldásnak :D)


2010. szept. 14. 16:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha barátokat akarsz szerezni, akkor fölösleges "kiöltözni", ha meg pasizni akarsz, akkor egyrészt várj még pár évet, másrészt ne akarj annyira pasit szerezni, mert az egyáltalán nem vonzó, ha látszik rajtad, hogy minden áron fel akarsz szedni valakit.
2010. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még, semmi szükség magassarkúra és kihívó ruhákra. Majd változik még a magasságod és az alakod is.Szerintem a veled egykorúak senkit nem vesznek komolyan.
2010. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Később ez még előny is lehet, ha a korodnál fiatalabbnak tűnsz :)
2010. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, tegyél-e ellene valamit. Ugyanis a későbbiekben, mikor a korodbelliek mar tulsminkezett plázacicák, öreg nők lesznek, neked meg mindig fiatal, üde arcod lesz, es akkor ez a hasznodra válik.Es csak azert mert picit kislányosabbnak nezel ki, nem ertem, miert nem vesznek komolyan.Miben nyilvanul meg?

Amugy a kesobbiekben ez valtozni fog :)

2010. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon szép lehetsz! Nagyon jó az is, hogy kislányos a hangod.
2010. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A hozzád hasonló lányok a legszebbek!!!
2010. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Város?:)
2010. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

én se vagyok sokkal magasabb..

163cm vagyok...minden másban fejlett vagyok,de lassan én vagyok a legkisebb az osztályban,pedig régebben a 3.voltam.:D

szerintem ha jó a szöveged szóval vicces vagy meg minden akkor tök m1 mekkora vagy:D

13/L

2010. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Jajj istenem :P de megnéznélek :D biztos aranyos lehetsz :P nekem bejönnek az ilyen alacsonyabb lányok. :P És sztem nem hátrány csak akk ha pl a kiszemelted 190cm csak ezt nemtudod még :D


17f

2010. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Nyugi, 15/L vagyok és 155-156 cm. Na és ?

Tudod, régebb engem is zavart. Sőt, még ma is. De suli után elmentem edzeni és tudod rájöttem valamire: ha az ember végzi a dolgát, komolysággal és kitartással,ha edzi az eszét és a testét,ha azokkal szemben akikkel kapcsolatot létesit képes EMBER maradni és nem mindenféle kihasználáson meg egyéb turpisságon törni a fejét, akkor nem veled van a baj, hanem a többiekkel.


Sose térj le a helyes útról, csakhogy csatlakozhass olyanokhoz akik már tévúton járnak. Sose kételkedj magadban, még akkor se, ha mindenki ellened van. Úgyis az a "mindenki" az legfeljebb az osztályodra vonatkozhat, de az osztályod mennyit nyom világi szinten ? Szinte semmit.

Tehát a világnak egy parányinál parányibb része nem vesz komolyan esetleg, de téged miért bántson ez a dolog ?

Miután kikerülsz az életbe és érvényesülsz és sokkal messzebb jutsz mint ők, akkor mi lesz ?

Hidd el, nem érdemes rágódni az ilyesmin.

2010. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!