Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hátrány ismerkedésnél? Engem...

Hátrány ismerkedésnél? Engem érdekel.

Figyelt kérdés

14|L vagyok és 156 cm. Elég alacsony. :s

olyan baba arcom is van, és olyan kislányos hangom is.

Viszont a testi adottságaim azért koromhoz megfelelőek.XD

A korombeli fiuk-lányok sosem vesznek komolyan.

Mit tegyek ez ellen?

(magassarkút nemveszek fel. És k**vás ruhákban sem fogok öltözködni ha ezt gondoljátok megoldásnak :D)


2010. szept. 14. 16:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
az én barátnőm is közel 160centi én meg 185 vagyok:D nincs semmi gond....
2010. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Volt egy idő amikor úgy voltam vele hogy : leszarom és mikor a barátaim körében vagyok akkor nem is érdekel mivel őkse sokkal nagyobbak nálam 5-10 centivel csak de ha ilyen magas emberek közt vagyok vagy ha fényképen akkor érzem hogy eléggé kicsi vagyok a többiekhez képest. :D
2010. szept. 15. 20:17
 13/22 A kérdező kommentje:

17:34


Debrecen

2010. szept. 15. 20:18
 14/22 anonim ***** válasza:

Majd 30 évesen a barátnőid nagy tehének lesznek, és nem találják meg az igazit, mert tizenévesen végigment rajtuk a fél város (most bocsi). Te meg majd 30 évesen 20-nak fogsz kinézni, a lányod mellett olyan leszel, mintha a nővére lennél, mindenki irigyelni fog, és majd téged vesznek a legkomolyabban, a férjed pedig büszke lesz rád.

Gondolj erre, és ne akarj olyan gyorsan felnőni :)


'Milyen szépek a cseresznyevirágok! De nézd csak, az egyik elkésett! De meglásd, ha egyszer kinyílik..., az lesz majd a legszebb, valamennyi közül.' :)

2010. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

11:19- Mulán :-)

Gyönyörű.

Köszönöm,hogy eszembe juttattad.

Az értelme ugyanis . . .

köszönöm mégegyszer !

2010. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ez komoly? Vmelyik válaszoló írta h 163 cm, és 13 éves?!

Én tizedikes vagyok és 165 centi. Van nálam pár magasabb lány, a többiek alacsonyabbak. eljesen rendben van a magasságom.

Ha engem kérdezel sztem egyátalán nem alacsony az a 156cm. Ideális, és egyátalán nem hátrány.

2010. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
magyarország átlagos női magassága: 165cm a férfi meg 173cm ...
2010. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én 10 éves vagyok és 160 cm, és hidd el, hogy a pasizásban nagy hátrányom lesz, mert az egész családom magas, és az nagyon ciki, ha a pasi kisebb a csajnál :S
2010. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 30 éves vagyok, és én is 156 cm magas. Nekem is baba arcom van még mindig, szerencsére. És van egy 182 cm magas férjem, akivel a 10. évünket töltjük együtt, és van 3 gyermekünk is. Igaz, a 8 éves nagy fiamról hitték már, hogy az öcsém. De legalább fiatal és fiatalos anyukája van. Amúgy én sem hordtam magassarkút, és most sem hordok, és nem is járok qrvás ruhában sem, és soha nem is tettem.

Szóval nem hátrány az ismerkedésnél, főleg, hogy még akár nőhetsz is. Bár 14 évesen én is 156 cm voltam, és annyi is maradtam. :)

Ne félj, megtalálod a hozzád való barátokat, s majd 1x a nagy Őt is. ;)

2010. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia!!!


Elsősorban sztem egyáltalán nem hátrány, ha alacsonyabb vagy. Nem minden pasinak a magas, hosszú combú csajok jönnek be... Nem hiszem, hogy a magasságod miatt nem vesznek komolyan.. Lehet valami más áll a háttérben.


A másik az, hogy nem értem azokat a kommentezőket, akik egyből leszólják a 14 éves kamaszlányt, aki már cseppet sem mondható gyereknek ahhoz, hogy egy fiú társaságára vágyjon.

Szóval, kedves kérdező, ne aggódj, biztos nagyon csinos vagy, és a barátod tuti nagyon szereti fogja a termetedet..!!:)

üdv. 23/L

2010. dec. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!