Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves gyerekem elkezdett...

13 éves gyerekem elkezdett bepisilni este (szerintem direkt). Mit tegyek most?(többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves fiam soha nem pisilt be, talán egyszer kétszer 4-5 éves kora körül, most egy msfél hete minden nap bepisil este. Egy ideig nagyon meg voltam lepve (nem mintha még nem lennék). Aztán egyik nap nem kelt fel időben, szóval felkeltettem és teljesen száraz volt az ágya, lemenetem tovább csinálni a reggelit és nagyon örültem, hogy talán vége van ennek az egésznek, amikor meg megint felmentem hozzá,mert már tényleg késésben voltunk akkor láttam hogy teljesen átázott megint az egész ágy és csak annyit mondott, hogy sajnálja, de visszaaludt és valószínüleg akkor történt, ami nem igaz mert amikor felébresztettem utána már ébren volt. Ekkor kezdtem el nagyon gyanakodni, mert mindig amikor takarítottam utána meleg volt a leped. Gyanakszom, hogy direkt csinálja és nem értem, hogy miért. Nálatok volt hasonló? Mit gondoltok erről?

2022. ápr. 18. 13:17
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Helyzet azóta nem változott, ma beszélt vele az iskola pszichológus, aztán felhívott. Azt mondta még egy két alkalommal szeretne vele beszélni, de egyelőre semmi olyan traumáról vagy változásról nem beszélt ami oka lehet, mert szerinte ez mindenképpen lelki eredetű lehet, mert a szervi az nem egyik pillanatról a másikra kezdődik.
2022. ápr. 20. 16:17
 22/37 anonim válasza:
96%

Szerintem lehet direkt, mert van akinek ez örömöt okoz és a pelenkát is lehet hogy ezért fogadta olyan jól.

Egy nem szándékos bepisilésnél érezhette hogy ez izgalmat okoz neki.

2022. ápr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Na jó, ez undorító, nagyon nagyon remélem, hogy nem ez van nála.
2022. ápr. 21. 17:03
 24/37 anonim ***** válasza:
20%
Pelenkafétises troll
2022. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
70%

Egyetértek a 22-es válaszadóval,szerintem is direkt!

Amit utána írtál kérdező hogy "undorító", az csak a társadalmi megitélés miatt van.

Miért lenne undorító hogy valaki szeret bepisilni?Egyáltalán nem az!

Ki ezt,ki azt szereti.

Én is gyerekként kezdtem és az én szüleim is ugyanilyen tanácstalanok voltak.

2022. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
29%
#25 Mert gusztustalan.
2022. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
72%
Szerintem sem olyan gáz ez.
2022. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
58%
#26-al egyetértek, rohadt undorito
2022. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
72%
nem szándékosan csinálja hanem valamilyen betegsége van. lehetne benned felé azért több empátia
2022. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
92%
Történt valami?
2022. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!