Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinájak ebben a helyzetben?

Mit csinájak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Elég hosszú a sztori. A lényeg, hogy van egy fiú akivel egy pár hónapja ismerjük egymást, de még nem járunk. Nekem tetszik és én is tetszem neki. Ezt egy párszor már mondta. Azt, hogy együtt járunk még nem mondta ki egyikőnk sem. Ma a legjobb barátnőmnek azt, mondta hogy féltékennyé tesz. Általában 9-en kajálunk együtt és a másik volt osztálytársammal (x-el) kaja közben dumáltak, rugdosta, meg stb...Tehát gondolom x-el akar féltékennyé tenni. De ennek meg mi értelme van??

Ti mit tennétek a helyemben?

14/L

fiú 15


2010. szept. 15. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg a fiúnak hogy te komolyan szereted és hogy ne csináljon ilyeneket ha szeret mert rosszul esik neked. De gondolom a szemébe nem mernéd mondani.. ugyhogy ott az msn.
2010. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én bármit elmondok személyesen. :D nem szoktunk msn-en beszélni.

köszi a választ

2010. szept. 15. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!