Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Más kamasz testvérpár is...

Más kamasz testvérpár is van/volt ilyen helyzetben? Azt hiszik a bátyámmal járok!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én 16 éves vagyok bátyám 17 és ha megyünk nyaralni,sétálni,boltba akárhova mindig azt hiszik,hogy járunk.És már kicsit kezd idegesítővé válni.

Tudom nem tudok mit csinálni,mert bátyámat nem fogom ezmiatt kerülni csak kíváncsi vagyok más is van-e ilyen helyzetbe?!ÉS,hogy ti hogy kezelitek?


2011. aug. 29. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Idegenek gondolják? Ne törődj vele. Én kollégával utaztam külföldre üzleti célból, a reptéren meg azt hitték a pasim.

Na és ha azt hiszik a barátod? Ha rákérdeznek, megmondjátok hogy tesók vagytok és kész. Ki csinálna ebből problémát? Annak idején én is sokat mászkáltam a bátyámmal, nem tudom hányan gondolták hogy járunk, mert sosem érdekelt idegen emberek véleménye.

2011. aug. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok már kamasz, és nekem az apámmal szokott ugyanez lenni. De nincs ezen mit kezelni, ha ismerőssel találkozunk, akkor bemutatjuk a másikat, idegenek meg le vannak... :D
2011. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Igaz, a szituáció nem pont ugyanaz, mint nálad - nekem nincs bátyám, viszont az egyik unokabátyámmal nagyon jóban vagyok. Mikor ő készült házasodni, rengeteg dologban segítettem neki (konkrétan együtt mentünk beszerezni egy csomó mindent a lagzira, mert a menyasszonya, aki jó barátnőm, épp külföldön cserediákoskodott). Mentünk öltönyt, cipőt venni neki, menyasszonyi csokrot rendelni, zenészeket, pincéreket felfogadni, sütiket, tortát rendelni, fotóssal megbeszélni a dolgokat - egy csomó helyen néztek minket egy párnak. Volt, ahol szóltunk, hogy nem én vagyok a menyasszony, de volt olyan hely, ahol erre még furcsábban kezdtek nézni minket :D Úgyhogy végül inkább nem mondtunk semmit.

Azért a zenészek gondolom nagyot néztek, mikor a lagziban más volt a menyasszony :D


Szóval ne idegesítsen az ilyesmi.

2011. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
velünk is előfordul, de mi hatalmasakat szoktunk nevetni rajta. :D
2011. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem csak idegenek gondolják. Így ha van olyan haverja akit nem ismerek akkor az is. Volt,hogy anyuék nemvoltak otthon,mert elutaztak vitték hugomat is és így bátyám meghívta a haverjait hozzánk..én meg már pizsiben voltam a szobámba (bealudtam mielőtt jöttek) és hót kómásan kimentem a konyhába inni (elfelejtettem,hogy jöttek hozzánk) erre akik nem ismertek elkezdték tapsolni bátyámat meg ütögetni a vállát,hogy (idézem) " mekkora vagy,hogy mielőtt jövünk megdöngetted a csajt" :)

Jó hát mindenki elkezdett röhögni aztán elmondtuk,hogy én a hugi vagyok,de már idegesítő..


Ha viszem hugomat sétálni/játszóra mindenki gratulál meg megjegyzi,hogy ilyen fiatalon nemkéne még gyerek -.-

strandon mindenhol..


köszi,hogy írtatok:)

2011. aug. 29. 10:36
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell velük foglalkozni. Idegenek kedvéért ne változtassatok a szokásaitokon. Ha együtt akartok vásárolni, vagy bármi mást, akkor senkivel ne törődjetek.
2011. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Örülj neki, hogy ilyen jó testvérek vagytok! Előző voltam.
2011. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

én meg attól tartok h az öcsémmel ugyanez a helyzet.:D

én 17 vagyok,de az arcom miatt van h 14nek néznek:D öcsém meg 16:D

2011. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ó hagyjad már..

15 vagyok apám ( pótfater) 42 és azt hiszik a pasim-.- Voltunk olaszba és felszálltunk egy hajóra hajókázni én tesóm apa meg még 2 barátunk. És fotoztak ugye amit meglehet venni az út közben.. azt mondja nekem a pasi.. bújjak oda a barátomhoz és csókoljam meg mert jó lenne egy olyan kép.. Mondtam h nem a barátom hanem az apám.. XDD

itt egy másik. voltam egy orvosnál,várakoztunk majd behívott a doki. Azt mondja az orvos,a férje maradjon kinn mert kicsi a hely, mondom tessék? a férje beakar jönni? csak mert nem nagyon van hely. De elnézést csak 15 vagyok, erre a doki: és már van férje?? NEM! ő az apám.. SZval gondolhatod milyen ciki. Nem tudom h engem néznek olyan idősnek vagy apát olyan fiatalnak.. XDDD nahát mind1:DD ne foglalkozz velük :D sz*rd le :DD csak ennyi XXDDD 15L

2011. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez van a bátyámmal. Én 15 vagyok, ő meg 19. Egyszer egy étteremben megkérdezte a pincér a bátyámat, rám mutatva, hogy a barátnőjének mit hozhatok:) Mi csak nevettünk, de egyre többször néznek minket egy párnak.

Nem kell vele foglalkozni.

2011. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!