Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tettetek volna ilyen...

Mit tettetek volna ilyen helyzetben? Lent.

Figyelt kérdés

Suliban öltöztünk át tesiórára és a fiúk állandóan benyitogattak, meg az ajtó feletti ablakon néztek be.

/L


2011. szept. 11. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kinevettem volna őket:)
2011. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtam volna nekik hogy jó aposan nézzenek meg minden részletet mert többet/máshol úgysem látnak ilyet. Aztan elkezdtem volna hangosan röhögni (jobbik esetben a többi lány is röhög) :D
2011. szept. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd ezt ilyen tragikusan.
2011. szept. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Semmit, nálunk volt olyan fiú is, aki bejárt hozzánk öltözni.:D
2011. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit...

Egyszer bejött az egyik fiú tavaly és nem akart kimenni egy istennek sem.Mondtam neki,hogy jó,akkor maradjon,engem nem zavar.Át is öltöztem előtte.Nem akkora tragédia,végül is fehérneműben voltam,az meg olyan,mint a bikini.

Vagy a strandon is be vagy öltözve hosszú nadrágban meg pulcsiba?

Lesznek ennél durvább dolgok is,hidd el..

2011. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem járok strandra.
2011. szept. 12. 16:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hány éves vagy?
2011. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
egyes pólónak kibújsz a két ujjából, kettes póló két ujjába beledugod a kezed,egyes póló nyakát áthúzod a fejeden úgy hogy közben a másik póló ott van előtted,jobb kezeddel megfogod alul(ha jobbkezes vagy, de amúgy mindegy szerintem),bal kezeddel meg felül(a póló hátsó része)és miközben a jobb kezddel a melled altt tartos a póló elejének alját, bal kezeddel éáthúzod a fejeden a nyakát(kicsit rá is segíthetsz a fejeddel)utána elengeded, ha hosszú a hajd kiszeded a póló alól és voila kész is van:DD ha melltartót is cserélsz kicsit nehezebb de meg lehet oldani(egyiket ráveszed a másikra, leszeded az elsőtakár póló alatt is, vagy háttal az ablaknak.
2011. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, ez nem tragédia. Általánosban nálunk is volt ilyen. A lány ott sipákoltak, hogy jaj menjetek már ki (vagy 3-4fiú jött be). Szerintem tök poén volt, én jót nevettem rajta. Mikor melltartóba állt a lány és elkezdte kergetni a fiút, ugyan már akkora színjáték volt az egész. Ha annyira zavar, hogy melltartóban lát felveszem gyorsan a pólót, nem pedig melltartóba kezdem el kergetni.

Szóval mindenki sikítozott én meg lazán átöltöztem. Annyi volt az egész, hogy amikor a nadrágot vettem át a hátam volt a fal felé, mert tangát hordok.


Egyébként szerintem a legtöbb helyen előfordul az ilyen. Középsuliban pl. egyszer egyik fiú osztálytársam bejött a lánymosdóba. Mivel két wc van, ha sokan vannak direkt sietek, sokszor még be sem kapcsolom az övet, hanem kijövök a wc-ről és ott a kis előtérben felhúzom a sliccet, bekapcsolom az övet. Na pont így jöttem ki a wc-ről és a fiú meg ott állt. Meglepődtem, de nem zavartattam magam.


Szerintem nincs ebben semmi durva:)

16/L

2011. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok.

Normál esetben engem sem izgatna, de mivel duci vagyok, félek, hogy csúfolnának. Így érthető remélem. :)

2011. szept. 12. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!