Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengedjem, hogy felmenjen...

Megengedjem, hogy felmenjen hozzá suli után?

Figyelt kérdés
A lányom 15,5 éves, most 9.-es, és egy osztálytársával jár, a fiú 16 éves. Kitalálták hogy holnap suli után (csak 4 órájuk lesz kivételesen) átmenne a fiúhoz... Pontosan nemtudom mióta járnak, olyan 3 hétre saccolom. Kicsit félek...és féltem.. Nemtudom mi lenne ott...:\ Sajnos ha nem engedem el akkor kicsapja a hisztit amit szintén nem szeretnék. Elengedjem, mit gondoltok?

2022. ápr. 27. 16:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Persze h engedd el! Igyis úgyis lesz szex ha akarjak már nem tudod az ilye eket befolyasolni
2022. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Ezeket a kérdéseket én komolyan nem értem. A szülők mindig úgy meg tudnak lepődni, amikor a hormonálisan túlfűtött kamaszgyerek érdeklődni kezd a másik nem iránt, mintha ez legalábbis szökőévente egyszer fordulna elő, akkor is egy másik kontinensen...

Az, hogy a gyereked szexelni fog egyszer, az tény. Nem kell neki örülni, de attól még így lesz. Ahelyett, hogy meddő próbálkozásokba ölnéd az energiáidat ennek az elkerülhetetlen folyamatnak a megakadályozása helyett, inkább beszélgethetnél a lányoddal, hogy szép dolog a szerelem, de a biztonságos szex se ciki. Én külön hangsúlyt fektetnék az önbecsülésébe is, hogy akkor szexeljen, ha ő erre már késznek érzi magát és tényleg akarja, senki más kedvéért, mert ha megbánja, egyedül ő viseli majd annak a terheit. Ha felkészíted őt többé kevésbé, akkor pedig reménykedhetsz, hogy megfogadja majd a tanácsaidat és ha át is megy a fiúhoz, akkor nem tesz olyasmit, amiből később gond lehet.

2022. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Engedd el. Ha nem érzi magát készen a szexre úgyse fog megtörténni, ha meg igen, akkor majd megoldja máshogy, a tudtod nélkül. Legalább, ha megtörténik normális és higiénikus körülmények között fog és nem pl. egy erdőben azzal a kifogással, hogy csak sétálni mennek.
2022. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdéseknél eszembe jut az a videó, ami kb akkor terjedt a gimisek közt, mikor 10.-es lehettem.

A lényege, hogy egy srác meg egy lány fényes nappal, előre megtervezetten, télen, a hóban állva a stadion mögött szexeltek.

Nem volt máshol ahol...

2022. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem, hogy 3 hétnyi járás után megtennék. Pláne, ha ez a fiú, vagy a lány első kapcsolata. Azt meg nem kell gondolni, hogy a fiúk mindig akarják. Én például még nagyon messze vagyok attól, hogy meg tudjam tenni.

Üdv, egy 16 éves fiú

2022. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5%
Persze enged csak el. Majd haza megy egy unokával.
2022. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Egyértelmű, hogy nem tarthatod otthon, viszont ami kötelességed lenne, hogy felkészítsd erre-arra, hiszen a srácban nem bízhatsz, ugyanakkor nem kell túlságosan félni sem a dologtól.
2022. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, ismered azt a mondást, hogy "Ha tiltva nevelsz, hazudni tanítasz"?

(És nyilván nem arról van szó, hogy ne lenne szükség szabályokra, hanem hogy nem szabad és nem is érdemes "túlszabályozni" őket.)

2022. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el. Ha nem engeded, akkor úgyis talál rá más alkalmat, hogy átmenjen a fiúhoz. Azt meg ne akard, hogy elkezdjen lógni a suliból, vagy hazudozni, hogy 8 órája lesz és amiatt megy később haza.

Örülj, hogy beavatott, hogy van barátja. Ha aggódsz érte, akkor hívd át a fiút nálatok, hogy megismerd személyesen.

2022. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Addj nekik gumit is.
2022. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!