Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengedjem, hogy felmenjen...

Megengedjem, hogy felmenjen hozzá suli után?

Figyelt kérdés
A lányom 15,5 éves, most 9.-es, és egy osztálytársával jár, a fiú 16 éves. Kitalálták hogy holnap suli után (csak 4 órájuk lesz kivételesen) átmenne a fiúhoz... Pontosan nemtudom mióta járnak, olyan 3 hétre saccolom. Kicsit félek...és féltem.. Nemtudom mi lenne ott...:\ Sajnos ha nem engedem el akkor kicsapja a hisztit amit szintén nem szeretnék. Elengedjem, mit gondoltok?

2022. ápr. 27. 16:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Vegyél egy csomag óvszert! És nyomd a kezébe, azzal hogy használd egészséggel.
2022. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

Ha jól nevelted, nem fog még lefeküdni vele.

De

15.5 éves, meg fog történni előbb-utobb.

Nem zárhatod be 19 éves koráig, ha akarják,megtalálják a módját.

Még ma este mesélj neki a védekezés fontosságáról, akár ciki, akár nem. Bár nálam pirospont lenne anyámnak, ha ilyen laza lenne. Egy gumi, mondd meg neki, hogy bízol benne, legyen okos, aztán folytasd a dolgod, mintha mi sem történt volna.

2022. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem menj be hozzá és mondd el neki, hogy milyen pózok vannak, hogy kell cumizni és milyen szexjátékokat használjanak. párat vehetsz is nekik
2022. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
5%
Hú de régen voltam 15,5 éves. De nekem ilyen idős korban nem a szexen járt az eszem. Hanem azon hogy melyik tanárnő akar meg erőszakolni. Mert bizony volt rá példa. Sajnos.
2022. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess sokat a lányoddal, állj mellette és segíts neki ha szüksége van rá. Érezze a lányod, hogy bízhat benned, vegyél neki óvszert. Inkább tudj mindenről, mint tilts neki mindent, és egy lépcsőházban a kukák mellett történjen meg.
2022. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
15,5 évesen egy hetet nyaraltam az akkori barátoméknál, messze otthonról. NEM vittem haza unokát. Annál azért több eszem volt.
2022. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szexelni bármikor lehet... A kérdés, hogy hogyan nevelted a lányod. Volt-e téma a szex, a védekezés fontossága, módjai. Ha bármi balul sül el, fordulhat-e hozzád félelem nélkül?

Légy reális... Nem tudod elkerülni, a lányod előbb-utóbb szexelni fog. Ez van.

2022. ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindíg ilyenkor illetödnek meg az anyukák. Pedíg szerintem elöbb kellett volna beszélnie a gyerekkel, hogy legyen mihez tartása a szexröl.

Különben sem biztos, hogy szexelni akarnak majd. Van bélyeggyüjtemény is a világon ;-)

2022. ápr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
40%

Megengedd??

What? Te laksz netán ott, hogy te engedd meg? A fiú lakásának tulajának kell megengednie, nem neked. Neked semmi közöd ehhez. Mi az, hogy megengedni? Csak magadnak engedhetsz meg és tílthatsz meg dolgokat. Rajta kívül álló élőlénynek nem.

Ha a lányod nem az elméd része, akkor nincs semmit amit megengedhetnél, vagy tílthatnál neki.


Mitől félsz?

Mitől félted?

Kérd meg, hogy hívjon fel, amint odaérnek, és rá 20 percre is úgy, hogy a fiúnak ne szóljon ezekről. De...., csak nem bántja... nem? Én nem tudom. Most már én is féltem...


Mi történhet ott? Hát..., csak nem öli meg... remélem...

2022. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!