Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Beleszólnátok abba, ha az...

Beleszólnátok abba, ha az alig 18 éves lányotok füves képet töltene fel az Instagramjára?

Figyelt kérdés
Megtekert füves cigivel pózolna.
2022. ápr. 29. 22:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
63 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Indokoljátok meg, hogy miért szólnátok bele, ill. miért nem.
2022. ápr. 29. 22:55
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk mert illegális szerekkel nem túl jó és szerencsés pózolni?😂
2022. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És milyen anya az, aki egy ilyen posztot még be is lájkol?
2022. ápr. 29. 23:12
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Meg nyakon is vágnam szerintem.... Énis próbáltam (talán 22 voltam?!) Nem azzal lenne a baj ha kiprobalja, de hogy még kiis teszi? Kell nekem hogy a rendőr csengessen mert valaki felnyomta? De BTW: honnan tudod hogy füves cigi?

Olaszoknál sokan tekerik a cigit, és az sima rendes cigi, nem füves.... Mondatja azt is hogy sima cigi 🤔

2022. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én is voltam fiatal és láttam, hogy mi a különbség a füvescigi és a sima cigi között. Egy sima cigi nem lesz 15 centi hosszú és vastag.
2022. ápr. 29. 23:19
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Anyám. Nem laktal meg Olaszországban. (én kint élek)

Úgy megtudjak csavarni azt a cigit hogy első ránézésre megnem mondanád hogy miaz....

Persze szaglás, meg ha megfogod látod, de képről nehéz ha csak tenyleg nem olyan hosszú és vastag.

2022. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mi köze van ennek Olaszországhoz? Én is tekertem már cigit, és van látható különbség. Ha nagyon hosszú, akkor az nem lesz dohány.
2022. ápr. 29. 23:38
 8/18 anonim ***** válasza:
34%

Vegulis semmi.

Csak annyi hogy aki akar az tud tekerni magának cigit hogy ne vedd észre.... A saját szememmel láttam. Mind1 is hagyjuk. Lényeg. Kipróbálas oké, de kép feltoltes egyáltalán nem... 4-es válaszban kifejtettem.

2022. ápr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon lebeszèlenèm a kèp posztolàsàról, biztonsàgi okból. Meg kell tanulni, mit lehet kirakni közössegi felületre ès mit nem.
2022. ápr. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én csak azt a szegény gyereket sajnálom, hogy olyan anyát adott neki a sors, hogy még be is lájkolja szerencsétlennek. Milyen nevelést/morált kap otthonról, ha ennyi erkölcs sincs az anyjában.
2022. ápr. 30. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!