Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Beleszólnátok abba, ha az...

Beleszólnátok abba, ha az alig 18 éves lányotok füves képet töltene fel az Instagramjára?

Figyelt kérdés
Megtekert füves cigivel pózolna.
2022. ápr. 29. 22:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha nyilvános a profil, akkor azért, mert ez gáz lehet rá nézve később. És ne hirdesse már ezt, mert lehet baromi művészi meg önkifejező anélkül is, hogy lejáratná magát ezzel. Kipróbálni ki lehet, volt mindenki fiatal. Csak nem mindneki volt olyan hülye, hogy kirakatba tegye.
2022. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem tudom megérteni, hogy milyen anya az, aki ezt még támogatja is, büszkén belájkolja...
2022. ápr. 30. 13:40
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem a füves cigi a baj,hanem hogy kompromittàlja magàt. Mint ahogy meztelen fotòt, ilyet sem posztol az ember.

Egy csùnya vàlòperben, szigorùbb munkahelynèl előleptetèskor (vagy akàr fel sem veszik miatta) elő lehet àsni ilyen dolgokat.

Az erkölcstelen feslett èletűek... közben biztos mèg alkoholt is fogyasztanak meg paràznàlkodnak.... Kèrdező, a XXI. szàzadban vagyunk, màr egyre több helyen legàlis a marihuàna. Ugyanùgy tönkretehet, mint az alkohol,de azèrt nem heroinròl vagy meth-ről van szò...

2022. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, írd már le még párszor, hogy ezt te nem tudod megérteni, meg milyen anya az:D

Nem olvastuk még elégszer tőled.

2022. ápr. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen, mert látszik a képen, hogy illegális dolog van nála, és szeretném tudatosítani a földi rendszer fogyatékosságáról és veszélyességéről.


Nem, mert nem látszik a képen, hogy illegális dolog van nála, ezért arra gondolnék jól neveltem, nem bolond. Úgy csinálja az egyértelműt, hogy az hivatalosan nem bizonyítható, így én mindent jól csináltam.

2022. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15 centi neked hosszú?


Mennyi a vastag? 4 miliméter?


Amúgy miért ne lehetne dohány, vagy más növényi cigi vastag és hosszú. Kamaszként csináltunk olyat, hogy erdőkbe növényeket gyűjtöttünk és akkora cigiket csináltunk belőle, mint a házam.

2022. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Gondolom olyan anya, aki belájkolja, aki látja a képen, hogy nem látszik a cigi tartalma...


Most mit támogasson akkor? Növényt vagy mérget? Te mit fogyasztanál, egy növényt, vagy egy kockacukrot? Gyógyszer, vagy méreg? Élet, vagy halál? Fejlődés, vagy pusztulás?

2022. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Annyit szeretnék hozzászólni, hogy egy ilyen kép pl. a munkakeresés is problémás lehet.

Én tuti nem vennék fel olyan munkaerőt, aki ilyeneket posztol a facebookra.

2022. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!