Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez szerintem túl féltés,...

Ez szerintem túl féltés, szerintetek?

Figyelt kérdés
Húgom 13 éves, de a szüleim még mindig nem engedik haza egyedül az iskolából. Én értem, hogy bármikor fenn áll az esélye, hogy elrabolják, de most akkor majd soha nem mehet ki egyedül az utcára? És igazából nem is lenne egy olyan hatalmas nagy táv mert pár méterre van a troli megálló az meg teljesen az otthonunk elé viszi. Mindig amikor én viszem haza őt látom, hogy max az ilyen elsősöket viszik haza. Meg az utcák is tele vannak emberekkel szóval nem egy jó ötlet ott elrabolni egy gyereket szerintem😅. Na de az a lényeg, hogy szerintem ezt túlzásba viszik. Örülnék, ha esetleg erről szülők is megosztanák véleményüket

2022. máj. 18. 15:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Sikerült végre valahogyan meggyőznöm őket, szóval ma már jöhet egyedül haza😁
2022. máj. 20. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!