Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez mennyire jellemző alacsony...

Ez mennyire jellemző alacsony kamaszfiúkra?

Figyelt kérdés
Káromkodnak, hangosan beszélnek, arrogánsak, mintha ezzel akarnák kompenzálni, hogy alacsonyal és aprók.

2022. máj. 20. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire
2022. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a családban volt páréve kamaszodo fiú, akkor volt 12-13. Nem volt magas egyáltalán (kb 150-155), vékony is volt eléggé. És nagyon gyerekes. Kb 10-11nek nézett ki. Később kiderült késői érésü volt. Ez idő előtt olyan volt mint a csík, szinte hiperaktiv. Aztán miután betöltötte a 12t és haladt a 13 felé egyre csendesebb lett és nyugodtabb. Szinte bezárkózott egy saját maga által kreált világba.

Mindezt csak azért írtam le mert szerintem a tini fiúk magassága és viselkedése között semmi összefüggés nincs. Ezeket a dolgokat egészen más összetevők határozzák meg szerintem!

2022. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, semmi összefüggés nincsen a kettő között. A kamaszok azért viselkednek így, mert kamaszok, és nem azért, mert alacsonyak.
2022. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Osztályomban volt egy fiú, ő volt a legalacsonyabb, ezzel sokszor viccelődtünk, és kitűnt, hogy a legkisebbnek van a legnagyobb hangja.
2022. máj. 20. 16:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha viccelődtetek rajta, akkor szerencsétlen miattatok nyitotta ki a száját, nem azért, mert alacsonyabb. Ha valaki téged csúfolna vagy csesztetne egy olyan testi adottságod miatt, amiről nem te tehetsz, valószínűleg te is kinyitnád a szádat és megpróbálnád megvédeni magadat bármilyen formában.


Amúgy meg ha tényleg ezt tettétek, akkor az elég undorító viselkedés és nagyon remélem, hogy legalább nem vagy büszke arra, amit tettél. Lehet, hogy szerencsétlen gyerekben egy életen át tartó lelki sérülést okoztatok. Kívánom neked, hogy te is éld át ugyanezt.

2022. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem volt ennyire drámai a dolog és nem kellett pszichológushoz vinni a fiút. Kamasz fiúk amúgy is mindennel húzzák egymást. Persze én sem támogatom ezt a viselkedést de ellene se tudsz tenni semmit! Az egy közösség aminek a hatáskörén te nagyjábol kívül vagy
2022. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul fogalmaztam, a fiúk viccelődtek vele, mi, lányok nem. De nem ,,csesztették", hanem csak viccelődtek, de nem rossz szándékból, csak poénból. De emlékszem, ő még a tanárokkal is indok nélkül bunkón viselkedett, és mindenkinek beszólt, tényleg mindenkinek, szóval nála más dolog is állhatott a háttérben.
2022. máj. 20. 16:44
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, ami valakinek csak vicc és poén, másnak lehet fájdalmas, azért ezt soha ne felejtsd el. Senki sem szeret a vicc tárgya lenni és tökmindegy, hogy azt a viccet rossz szándék vezérli-e vagy sem.
2022. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 ez igaz!!
2022. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Más testi adottaágaira amiről nem tehet nem jó buli viccelni. Valószínűleg ő nem viccként értette és elege lett. Ezzel próbálta megvédeni magát
2022. máj. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!