Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek nem kérek sokat?

Szerintetek nem kérek sokat?

Figyelt kérdés

A suliban havonta 10.000 Ft-ot kell fizetni(ebben benne van a kaja oszt.pénz fénymásolási díj meg ilyenek)

És ugye én meg szeretnék ruhákat kapni kb. 2000-3000 Ft-ért havonta, kéthavonta.

és még pluszban járok lovagolni havi 4-5 alkalommal 1200 Ft fél óra (de ezt üdülési csekkből fizetjük tehát nem olyan nagy kiadás).

Szüleim elváltak anyuval élek apám meg nem fizeti a gyerektartást (20.000 havonta)

És lehet, hogy anyut ki fogják rúgni a munkahelyéről.

A kérdésem az lenne, hogy sokat kérek?

a ruhák meg a lovaglás?

Köszi a válaszokat.

13/L


2010. szept. 19. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha már felvetődik, hogy anyukádat lehet hogy kirúgják (tehát van előzménye) addig inkább próbáljatok meg spórolni. Nem kell minden hónapban ruhát venni. A heti fél óra lovaglás még nem nevezhető soknak, de ez attól is függ, hogy anyud mennyit keres, mert amit be kell fizetni havonta az iskolába sem kevés.
2010. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha kirúgják, akkor lehet ,hogy ezek megterhelők lesz számára.
2010. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom anyukád mennyit keres, de ha ő sokkalja akkor a lovaglást kellene visszavenned, hiszen a ruha fontosabb. Vele kell megbeszélned, és ha bírja anyagilag akkor biztosan nem kérsz sokat.
2010. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én egyik nap(mikor megtudtam, hogy lehet, hogy kirúgják)

azt mondtam neki, hogy nem megyek lovagolni ő erre azt mondta, hogy ott van az üdülési csekk és ő akarja azt, hogy menjek.

Nem kapok havonta sok ruhát csak egy pólót és kész.

Köszi a válaszokat!

2010. szept. 19. 14:25
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk fordított a helyzet. Apuval élek, anyu egy hete ment el a hugommal. Apu a tesómat ugyanúgy pénzeli mint engem, de anyunak csak a tesóm létezik én meg nem. 200 forintot nem képes adni.

Szerintem vedd fel a kapcsolatot apukáddal. Ne anyukád szóljon neki hanem Te. Mondd meg hogy vannak szükségleteid, amiket anyukád már nem bír anyagilag.. és ha már egyszer felcsinálta anyukádat akkor legyen benne anniy becsület hogy rólad is gondoskodik.

2010. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

én néha szoktam vele beszélni (ott lakik ahol én abban a városban)

De nem is tudom ti ezt, hogy mondanátok meg?

Én valahogy olyan félénk vagyok, hogy nem merem megmondani neki.Oké tegnap is kaptam 2000 Ft.ot mert bornap volt.

Nem költöttem el, de szerintem havonta 2000 ft nem olyan sok( nem mintha nem örülnék neki)

2010. szept. 19. 20:10
 7/12 anonim ***** válasza:
A ruhákat tudod kicsit mellőzni, amíg nem lesz stabilabb a helyzet. Járnod azért biztos van mibe. A lopvagolás oké, csak a ruhákról mondj le inkább, a sulipénzből úgyse tudsz.
2010. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen én is ezt tervezem!

ruhám van, lovagolni meg szeretek.

tehát köszönöm mindenkinek a választ, a ruháról mondok le!

2010. szept. 20. 18:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy a jobb.Ruhád biztos van, lovagolni meg szeretsz,meg sport kell stb.
2010. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom=))
2010. szept. 21. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!