Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mióta használsz/használ a...

Mióta használsz/használ a gyereked dezodort?

Figyelt kérdés

Lányod, vagy fiad van? Mióta használ dezodort?


Lány vagy, vagy fiú? Mióta használsz dezodort?



Lehet, hogy rossz kategória, azért bocsi.



2022. jún. 27. 19:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
92%

Hát 19-es, az én lányom ősszel lesz 11, de bizony nő a melle már kb. egy éve és nincs vele egyedül az osztályban. Vékony nyári pólókon simán átlátszik, és zavarja ha top nélkül van. Dezodort is használt már ebben a tanévben, mivel szükség van rá, de egyelőre elég volt a Biobaza gyerekdezodorja (Dm-ben kapható).


Amúgy abszolút kislányok még, tangáról meg push-up melltartóról szó sincs, viszont a testi érés nagyon korán indul mostanában.

2022. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
21-es: én is a tangára és a push-upra értettem, amit írtam a 20-asban. 🙂
2022. jún. 28. 09:19
 23/29 anonim ***** válasza:
70%
Fiam 12 éves korától.
2022. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
90%
Fiaim onnantól használnak, hogy elkezdtek büdösödni izzadáskor. Ez egybeesett a mutálással és a szőrösödéssel, ezek mind 11-12 év között kezdődtek.
2022. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
89%

Van egy kiskamasz lány rokonom, az MINDIG olyan büdös és izzadságszagú mikor találkozunk, hogy már menekülök előle. Gondolom, hogy minden nap fürdik de olyan szaga van, mint aki nem zuhanyozott 1 hete. Borzasztó.

Na szóval, a fiam még kicsi, de akárhány évesen is kellesz majd neki dezodor, akkor veszek.

2022. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
80%

A nagyobbik lányom 10. Már akkor elkezdődött nála a hormonváltozás és bizony elkezdett büdösödni. Ugyanazt csináltam mint az én anyám 11 éves koromban, kezébe nyomtam a dezodort, hogy innentől muszáj használnia. Nyilván nem ismeretlen számára a dolog, mert én minden nap használom, de onnantól már neki is kell, ha nem akarja, hogy kiájuljanak mellőle :D

Szerencsére használja mint a kisangyal :D

2022. júl. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
84%
amikortól érezhetően büdössé válik az izzadása .....kb a nemi érés elején, 12 évesen már igen.....
2022. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Kb.12 éves kora óta.
2022. júl. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
84%
13 évesen kezdtem el használni, Impulse vanília vagy valami trópusi volt, nem azért, mert izzadtam, hanem, mert a többi lány is használt dezodort
2022. júl. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!