Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól nem lányos a...

Hány éves kortól nem lányos a hosszabb haj egy fiún? Mitől engednéd?

Figyelt kérdés

Hosszabb alatt a vállig, nyakig érőt értem.


Mikortól engednél hosszabb hajat?

15 évesnek engednéd? Tizenéves korban már nem kislányos?



2022. jún. 28. 14:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen már el tudja dönteni, hogy milyen hajat szeretne, mi az hogy "engedni"?
2022. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Egy 12-13 éves gyereknek már határozott elképzelése van arról, hogy akarja a haját hordani. Ez nem engedés kérdése, normális szülö nem korlátozza a gyereket ilyen téren. Ha hülyén néz ki, akkor rájön ö maga is, legközelebb meg elöre gondolkodik. De van, akinek egész extrém kinézet az, amivel jól néz ki, szóval ez egyéniség kérdése.
2022. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
7 evesem van, kiskora ota hosszu haja van, az elmult ket evben mar o kerte, hogy ne vagjuk le, igy tetszik neki.
2022. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi idősen már bőven el tudja dönteni, hogy milyen frizurát vagy stílust szeretne hordani. Nem kéne, hogy egy szülő korlátozza ezt. Szerintem nem kislányos egyáltalán, sem ebben a korban, sem semelyikben ha ezt szeretné.
2022. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Én mindig engedném, ha megfogalmazza, hogy neki a hosszú haj tetszik és ő ezt szeretné. Szerintem kifejezetten jól áll a pasiknak amúgy a hosszú haj.

Ez nem egy női privilégium, legalábbis nem kéne annak lenni.

2022. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Jó tudni, hogy a hosszú haj kislányos. Eddig eszembe se jutott volna, hogy Jason Monoa pl mennyire kislányos...


[link]

2022. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Én akárhány évesen engedném, ha hosszú hajat szeretne.

Ez nem egy tetoválás, piercing vagy egyéb testmódosítás, amit később megbánhat. Ennyi kis szabadságot adni kell a gyereknek, hogy kibontakozzon a személyisége.

2022. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Sehány.


Ha egy nő nem hányinger és lezbis - az egyik válaszoló szavaival élve -, akkor egy fiú sem lányos és b…is hosszú hajjal.


Nekem egyébként jobban tetszik a hosszabb haj egy férfin.

2022. jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
* mármint rövid hajjal a nő. Ez kimaradt
2022. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem engednéd?-ezt hogy kell elképzelni álmában levágod a haját?
2022. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!