Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól nem lányos a...

Hány éves kortól nem lányos a hosszabb haj egy fiún? Mitől engednéd?

Figyelt kérdés

Hosszabb alatt a vállig, nyakig érőt értem.


Mikortól engednél hosszabb hajat?

15 évesnek engednéd? Tizenéves korban már nem kislányos?



2022. jún. 28. 14:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Pont hogy férfias a hosszú haj. A szamurájoktól kezdve nem egy harcosnak ilyen volt.
2022. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem lányos semmilyen korban, persze vannak arcformak,meg öltözködési stílusok, amik mellett tényleg esetleges előfordul hogy nehezen ismerik fel hogy fiú vagy lány a hosszú haj miatt, de ez ritka szerintem. Sok mindenkinek jól áll,ha illik az arcához, és nem extra vékony szálú a haja .
2022. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

#11 +1 😀


Utálom az ilyen nemi sztereotípiákat. Nem mindegy milyen hosszú az ember haja? Fiú vagyok, nekem is hosszú a hajam és egy jó párszor megkaptam már, hogy kislányos meg hogy lassan úgy nézek ki, mint egy lány. Hányingerem van ettől. Lánynál ugyanez. Ha ő rövid hajat szeretne, csak tessék, nem lesz ettől farka lent, se leszbikus, vagy tán tévednék?

2022. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
14%
#13: nekem nem tetszik a hosszú haj egy fiún. Lehet azt mondani, hogy nem lányos, de szerintem igen. Ezért amíg kicsi volt a fiam rövid haja volt. Most meg olyan, amilyet ő akar. Ha megnöveszti, az ő dolga, de attól még lehet hogy nekem nem tetszik. Csak nem szabad, hogy napi szinten ezzel piszkáljam.
2022. jún. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
4%

#8 nem a nő volt téma rövid hajjal,de ha már felhoztad ,meg lehet figyelni,hogy a legtöbb nő akinek rövid haja van fiús!Amelyik fiús az leszbi is!Egy nőnek a haja az ékessége!Vannak nők akiknek kimondottam jól áll a rövid haj,de nagyon kevésnek!

Maradjunk annyiban,hogy egy nőnek legyen hosszú haja,egy pasinak meg rövid!

2022. jún. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó nő vagyok, rövid zselézett hajjal és pasim van, leszbikus a jó édes anyád...
2022. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem engedni?


Annak ellenére, hogy nekem sose jött be fiúkon a hosszú haj, ha lenne egy ilyen korú gyerekem, a legnagyobb terémszetességgel bólintanék rá, ha hosszú hajat szeretne. És nem, egyáltalán nem lányos, ahogy egy lány sem feltétlenül fiús, ha rövid haja van.

2022. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
55%

Uristeeen a hosszú haj sose lanyos hanem cuki 😍😍😍

Felteve ha apolt és szép, nem pedig raszta haj vagy csöves haj

2022. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
Mi az hogy engedni/nem engedni??? Aki így gondolkozik, az mit érez???
2022. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Széjjel szeded az önbizalmát és az önkeresését egy kamasznak, ha ilyen apróságokba is beleszólsz.

Szüleim is ilyenek voltak, mindent kontroll alatt akartak tartani. Én lányként rövid hajat szerettem volna, mert baromira sűrű és nehéz fésülni, mosni, nem engedték. Öcsém hosszút szeretett volna, nem engedték, mert hogy nehéz kezelni...

2022. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!