Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehet leszbikus a lányom?

Lehet leszbikus a lányom?

Figyelt kérdés
Lányom 12 éves és a legjobb barátnőjével sülve főve együtt vannak. Múltkor jött haza késő délután és láttam hogy az ajtó előtt csókolóztak és kicsit meglepődtem. Nekem nem lenne probléma ha leszbikus lenne, csak a kor miatt illetve a nem feltétlen toleráns magyar társadalom miatt...

2022. júl. 10. 14:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%

Neki az a legfontosabb, ha neked nem baj. A társadalom sajnos olyan, amilyen, de ha te támogatod, sokkal nagyobb előnnyel indul, mint akit mondjuk kitagadtak otthonról.

Majd elmondja ha szeretné, legyél nyitott és beszélgessetek sokat.

2022. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Első tipik példája sajnos annak a bizonyos társadalmi rétegnek :D Ne foglalkozz az ilyenekkel, a lényeg hogy nálatok otthon biztonságban van a lányod.
2022. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
1# nagyon remélem, hogy neked pedig egyáltalán nincs gyereked. A degenerált itt, csak is te vagy.
2022. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Igazából lehet konzervatív vagyok, de 12 évesen pár...hát nem tudom.
2022. júl. 10. 14:51
 5/33 anonim ***** válasza:
8%
Néhány év múlva már a tízévesekről jönnek ezek a sztorik és jól leb@Asznak majd, hogy mit szólsz bele a tízévesed szexuális életébe?
2022. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
16%
Ez kamu kérdés
2022. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
1. Kérlek, mondd hogy nincs gyereked! Szerinted azért vannak melegek mert nem éri őket fizikai vagy szellemi terhelés? Szerinted nincsenek meleg tudósok, sportolók vagy akár bányászok? A két molylepke ami köröz a fejedben, amúgy jól van? Valld, be hogy mikor egyedül vagy, a saját nemedhez tartozókról álmodozol, azért vagy ilyen feszült és beszűkült!
2022. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%
Engem a barátnőm egyszer kétségbe esve hívott fel egy ugyanilyen élethelyzettel, csak az ő lánya 15 éves volt. Elmondtam neki, amit most neked is írok, a mostani tizenévesek sokkal nyitottabban és kísérletezőbbek, mint mi voltunk. Ha meleg marad, nem tudsz úgyse tenni ellene semmit, de benne van a pakliban, hogy ez csak egy hóbort, elmúlik. Akkol pláne kár problémázni. Az ő lánya azóta 23 éves hetero nő, jót nevet az évekkel ezelőtti fiatal hülyeségein.
2022. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
90%
12 éves még változhatnak az érzései és mondom ezt leszbikusként, lehet csak heccből kipróbálták a csókolózást de ennyiből nehéz megmondani hogy na akkor leszbikus a lányom főleg ilyen fiatalon. 12 évesen már az a csoda hogy nem csinálnak ilyesmiket...annyira megváltozott a mai társadalom. de szerintem is kamu kérdés...
2022. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. a kérdés nem kamu, ténleg kétségek közt vagyok de nagyon megnyugatató amit írtok.
2022. júl. 10. 15:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!