Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mivel érjem el, hogy olyan...

Mivel érjem el, hogy olyan ajándékokat kapjak, amilyeneket szeretnék?

Figyelt kérdés

Születésnapom lesz 2 hét múlva.

De sokszor annyira béna ajándékokat kapok, hogy még aznap kuka a végük. Nem a közelebbi családtól, anyukáméktól vagy a nagyszüleimtől, hanem más rokonoktól.


Az is jobb lenne, ha amit az ajándékomra szánnak, inkább beletennék egy borítékba.

Nem akarok pofátlan lenni, hogy én írok nekik, vagy hívom fel őket, hogy ez meg az tetszik. De szerintetek hogyan lehetne elérni azt, hogy olyasmit kapjak, aminek örülök úgy, hogy ne sértődjenek meg, ne gondoljanak pofátlannak?


Igazából én az ajándékokhoz sem ragaszkodom amúgy. De karácsonykor is megbeszéltük, hogy nem ajándékozunk így nagyobb családon belül, erre ők akkor is hozták a már beszürkült bonbont, ihatatlan bort, AirWick illatgyertyát, tusfürdő és dezodor csomagokat...


2022. júl. 14. 14:00
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem kérj tőlük pénzt, amit arra költesz amit tényleg szeretnél vagy ragaszkodj ahhoz amit karácsonykor megbeszéltetek, és mondd hogy, nem baj, ha nem hoznak neked ajándékokat.
2022. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Ne hívjátok át őket akkor
2022. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kategória miatt gondolom kamasz vagy, beszélj a szüleiddel, hogy tisztázzák a rokonokkal, feltételezem ezek az ünneplések meghívásos alapon vannak.
2022. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17 leszek, ez lemaradt. :D
2022. júl. 14. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kerek perec mond meg hogy már nem vagy gyerek. Inkább ne adjanak semmit vagy hagyják h gyűjthess valamire és adjanak pénzt.

Ebből is latnák h érett vagy, valtoztál stb

2022. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki beszürkült bonbont meg ihatatlan bort ajándékoz bárkinek az ha a fejedre állsz sem fog olyan ajándékot adni aminek örülsz, pláne nem borítékban. Sajnos ezek a rokonok a nyeld le kategória. Örülj a szüleid ajándékainak, tőlük meg ne várj semmit és nem ér csalódás.
2022. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneknél kb sehogy. Ha a szüleid komolyan vesznek, akkor rajtuk kereszül próbálj finoman jelezni
2022. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Adj ki egy listat pontos termek nev kod bolt neve cime nyitvatartasa ara
2022. júl. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Igaz a mondás, a rokonait nem válogathatja meg az ember! :( Elég bunkók,ha maguktól nem jöttek még erre rá, talán ha a szüleiddel beszélnél erről, lesz változás... Ezt nem szeretem a mai fogyasztói társadalomban, a túlköltést, és a felesleges ajándékozást, ezt a ha kell ha nem ráerőltetett lószart! Igenis Nem kell mindenáron ajándékot venni! Elég ha az ember megköszönti szóban a másikat vagy mond egy pár kedvességet. Én már régóta nem úgy ünneplem az ünnepeket, hogy ajándék, vagy tárgyak. Ami valóban kell, megveszem magamnak, de az ünnepeket nem tárgyakhoz kötöm. Minimalizmus irányzat követő vagyok :) Van még az élmény ajándék, ami nem megfogható, de annál jobb ár visszagondolni. 32/N
2022. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!