Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ajándékokat kapjon a...

Milyen ajándékokat kapjon a 12 éves nagylányunk?

Figyelt kérdés
Az összérték olyan 60.000Ft. Beleszámítva minket szülőket+ a nagynénit 30-30000Ft. Köszi előrre is a segítséget!
2009. aug. 6. 11:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Én 12 évesen megkaptam a pénzt amit szántak, és elmentünk vásárolni egy plázába és kiválasztottam magamnak mit szeretnék.. :)
2009. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem semmi!Nekünk egy fél havi jövedelmünk.Mit adsz majd neki ballagásra?
2009. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
96%
Én is pont arra gondoltam, mint az első hozzászóló. 12 évesen már elég nagy ahhoz, hogy el tudja dönteni, mit akar a pénzből. Én is vásárolni vinném, úgyis jön a suli, kell egy pár új ruha!
2009. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
87%

Anyukám max keresete ennyi,és szinte elmegy az összes a csekkekre.

Miért nem veszel neki valami kisebb ajándékot? és a pénz több mint felét elteszed,és gyűjtőd neki.És ha betölti a 18 éves kort akkor odaadod neki,vagy mikor középsulis lesz akkor még jól jöhet az a pénz,vagy az egyetemi éveire!

2009. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Ballagásra egy párizsi utazást kap tőlünk ha már így megkérdeztétek. És csak azért írtam, hogy 60000, hogy ne azt írjátok, hogy egy könyvet! Köszi az eddigi válaszokat.
2009. aug. 6. 11:28
 6/42 A kérdező kommentje:
Azt majd megoldjuk akkor amikor odakerül, hogy Egyetemista lesz!!! Neki se csak a pénz számít, de eddig is sok mindent kapott ünnepekkor és valahogy ez olyan megszokott nálunk.
2009. aug. 6. 11:30
 7/42 anonim ***** válasza:
95%
Ha szereti az ékszereket akkor aranyat ennyi pénzből már szépeket lehet neki venni.Azt legalább később is látja ,hogy ezt kapta. A ruhákat meg úgyis megunja .Meg gondolom azt úgyis vesztek neki ti. Nehogymár a szülinapi pénzét erre költse , ha mégis úgy döntöttök ,hogy odaadjátok neki.
2009. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó vagyok ,esetleg telefon vagy mp4-es.
2009. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
84%

Aranyat ne vegyél neki. Szerintem a fiatalok többsége nem értékeli sokra, én pl. odaadtam a 75e forintos aranyláncomat a nagyimnak, hogy kezdjen vele amit akar. Én a 15 szülinapomra kaptam, egyszer se volt rajtam. Sokkal többre értékelek egy szép bizsu vagy műanyag nyakláncot, amiket kombinálhatok a ruháimmal, mint egy régimódi aranyat. Egyáltalán nem lett volna lelkifurdalásom, ha kidobom...


A telefon, mp4 is olyan, hogy ha pont nem azt veszed, amit ő választana, akkor szép, szép, de mégse az igazi.


Én is a pénzes dologra gondolok, hogy adjátok neki a pénzt, de azért figyelj, hogy mire megy majd el, vagy pedig ha van kedvenc üzlete, akkor menjetek el oda, és az adott összegért kérjetek ajándék utalványt, akkor majd elmegy és azt választ, amit akar. Ezt megcsinálhatjátok a részösszegekkel több üzletben is.

2009. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
53%

Miért ne lehetne ennyiért adni??

Azért,mert Te nem teheted meg vagy miért??

Én a ygerekmnek spolok egész évbe teszek félre a fizetésemből,hogy szép szülinapiajándékot kapjon.Amit szeretne,mert fontos a szülinap főleg,hogy 12 éves egy új kor.A párizsi utazás az nagyon jó mi most voltunk 10 napot (lányom(13éves)férjem és én) és nagyon szép volt.

Na visszatérve:Mivel a lányod így Te tudod,mire vágyik a leginkább,kérdezgesd mikéne most neki??Én a lányomnak 12 évesen plazma tv-t vettem azt akissebb méretűt Lg-t felvan fúrva a falra :) mindig ha jön valaki azal kezdi,hogy megmutatja,de nemtudnánk most megvenni,de arra spóroltunk és tesék,13 éves és a mai napig csillog a szeme ha valakinek megmutatja és nekem meg megérte :).

Szóval kérzed meg esetleg üljetek le a számítógép elé, és nézelődjetek ott és amire látod,hogy kell neki ottvan az ajándék.Aztán jó lesz majd látnod,hogy milyen Boldog a kisarca mikor kibontja ....

2009. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!