Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kamasz (általános iskolás)...

A kamasz (általános iskolás) lányotok szokott nektek mesélni a plátói szerelmeiről?

Figyelt kérdés

Az enyém szokott 13 évesen. Volt már híresség, korabeli, tanár (nyilván, csak rajongás), ismerős stb.

A ti gyereketek megoszt ilyet?


2022. szept. 6. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De annyira nem, hogy egyszer végigmondta, hogy kinek ki tetszik az osztályban, majd amikor rákérdeztem, hogy neki tetszik-e valaki, azt felelte, hogy "Ne haragudj, Anya, ez magánügy." (Mert a többieké nyilván közügy, vagy nem tudom.)

De elejtett megjegyzésekből azért magamtól is rájöttem már.

2022. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem mondom el anyunak az ilyesmit. Vagy lerázom egy fújjal, vagy egy nemmel, vagy egy semmi közöd hozzá-val. Amúgy jó a kapcsolatunk, de azért ez magánügy, és ezt el is fogadja.
2022. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyámnak nem meséltem, mert ő "megtiltotta" hogy akár viszonzatlanul is szerelmes legyek általános iskola felsőben.

Apámnak valamiért meséltem róla, pedig alkesz volt. Talán ott még nem léptem túl azon, hogy oké, korábban jó apa volt...

2022. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom nem mesél ilyeneket, nem értem miért, amúgy jó a viszonyunk. Én sem meséltem anyunak, de annak megvolt a jó oka. Ötödikben mondtam neki, hogy tetszik egy fiú, semmi esélyem nem volt amúgy, az iskola legmenőbb sráca volt, minden lány belé volt esve, nyilván nem én kellettem volna neki.

Anyámnak annyi volt a reakciója, hogy megtiltja, hogy ilyen fiatalon fiúm legyen. Mégis mit gondolt, hogy majd 11 évesen szexelni fogunk? Onnantól nem mondtam neki semmit.

2022. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-Nekem is 11 évesen vallott szerelmet egy fiú, majd én viszont neki (nem voltam szerelmes, csak menőnek gondoltam azt, ha végre járni fogok valakivel). Mikor ezt elmondtam édesanyámnak, kiakadt, mert szerinte olyat csinálnánk, amiket 11 éveseknek nem kéne. Ő is azt gondolta, hogy szexelni fogunk. Pedig szó sem lett volna ilyesmiről. Ennek ellenére megijedtem az anyám intő szavaitól, majd másnap kidobtam a fiút.

Ha az én lányomnak lesz valami igazi, viszonzott, arra nem tudom még hogyan fogok reagálni.

2022. szept. 7. 20:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!