Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy bírtok a kamaszgyereketek...

Hogy bírtok a kamaszgyereketekkel?

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Hogy hogy hogy? Jól...
2022. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem minden kamasz egy alkoholista állat...

Vannak normális tinik is, és ezt úgy nondom, hogy tini lányom van.

2022. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezerszer jobb a kamaszkor mint a hisztikorszak.
2022. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
62%
Én úgy tudtam túlélni ezeket az időszakokat (3x), hogy emlékeztettem magamat, hogy én milyen hülye voltam kamaszkorban. Tényleg igaz a mondás: a kamasz olyan, mint a részeg ember; mindenki emlékszik rá, hogy milyen hülyeségeket csinált, csak ő maga nem.
2022. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

velünk elég jól bírtak, hülye szabályok és semmire se vezető tiltások nélkül. mondjuk nekünk normális anyánk van, aki kicsi kölyökkorunk óta értelmes lényekként kezelt és bízott bennünk, így akkor sem volt szükség hazudozásra, csalásra, marhaságokra, maikor már önjáróak voltunk és nem fogta a kezünket.

egyszerű szabályok voltak: viselkedj normális ember módjára, tanulj annyit hogy mehess tovább olyan irányba ahova akarsz, szólj hogy nagyjából mennyi időre mész el otthonról, ha éjfél után bajba kerülsz, a vezetékes telefont hívd, mert a mobilt anyu lenémítja éjfélkor alváshoz. (a vezetékes számát meg két rokonunk és két barátnője használja, de ők meg nem hívják éjszaka.)

ez sok mindenen segített, pl amikor én akartam buliba menni 15 évesen, nem kellett csövesekkel üzletelnem vagy lopnom a kisboltból, csak annyit mondtam, hogy anyu, megyek szülinapra, vihetek egy üveg ilyet? koktélt akarunk csinálni próbálni. vagy nem vezettünk részegen, meg be se ültünk más mellé, mert ha valahogy sikerült hajnali kettőkor a világ végén rájönni, hogy nincs busz és távozni kéne valahogy, akkor volt kit hívnunk aki jött és hazarámolta a társaságot.

2022. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 15 éves, lehet, hogy még nem igazán kamasz, de semmi extra dolga nincs. Mondjuk iszonyat flegma, és rendetlen, de ez korábban sem volt másképp.
2022. szept. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!