Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szoktatok csinálni pizsama...

Mit szoktatok csinálni pizsamabulin?

Figyelt kérdés

Főleg 10-16 éves lányok válaszait várom.

A félreértések elkerülése végett nem rendezünk bulit csak kérdezem.


2010. szept. 25. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

üvegezés,beszélgetések,társas,filmnézés,kaja készítés:D[legutobbi bulin pudingot csináltunk...ez így annyira nem vicces,de olyanokat alakítottunk,h besz*rás.:D]

de amúgy ez társaság függő.:)

13/L

2010. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Kb. 2-3 hete voltam pizsipartyn, akkor párnacsatáztunk, az iPodomra letöltöttem néhány zenét klippel és kiparodizáltuk az énekest, csináltunk 3 féle versenyt. Ha érdekel, volt körömverseny, pizsi verseny és hajverseny. Igazából nem verseny, hanem megszavaztuk a legcukibbat, legcsinibbet, legviccesebbet, legextrémebbet, volt még1, amire nem emlékszem, meg egy olyan, hogy az összes illik rá. (Az én körmöm és hajam lett a legviccesebb és a pizsamám az, amelyikre mindegyik illik. :D) Aztán...Akkor üvegeztünk, Monopolyztunk, fényképeket csináltunk magunkról. Biztos csináltunk még mást csak nem emlékszem.
2010. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

kutya ürüléket gyujtogattunk


be vp-ztük más házát


terhességi tesztet tölttünk ki


12L

2010. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Én (azt hiszem, hogy) 11 éves voltam, amikor először - és eddig utoljára - pizsamapartin voltam az egyik osztálytársamnál.

5- en, vagy 6- an voltunk. Úgy kezdődött az egész, hogy megettük a születésnapi tortát, utána pedig az osztálytársam anyukája és kishúga elmentek aludni (kb. 9 - fél 10 lehetett).

Pattogattunk kukoricát, majd megnéztük a High School Musical 3- mat, amit én utálok, szóval el is aludtam rajta. 10-11 óra lehetett, amikor vége lett a filmnek, és felébresztettek.

Nem tudtunk elaludni, mert ˝hangokat hallottunk˝, úgy láttuk, mintha kapcsolgatnák kint a villanyt.

Persze jól beparáztattuk egymást- és magunkat is.

A vége az lett, hogy remegve felmentünk a lány anyukájához, aki égtelen ordítozásban tört ki, és azt mondta, hogyha még egyszer szólunk neki ilyen hülyeségért, akkor felhívja a szüleinket, és hazazavar mindannyiónkat.

Lekullogtunk a földszintre, és ettünk egy kis ˝tortamaradékot˝. Kb. hajnal 4- ig ébren voltunk, másnap nagyon nehezen ment az ˝életbenmaradás˝ :D


13/L

2010. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
számolom a perceket..és reménykedek hogy hamar hazamehetek -.- "
2010. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!