Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál hozzá, ha a...

Mit szólnál hozzá, ha a lányod téged kérne meg, hogy vegyél neki terhességi tesztet, mert ő nem mer, mert ismerik a boltokban, gyógyszertárban?

Figyelt kérdés
17 éves
2022. szept. 16. 16:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom te a lány vagy nem az anyuka. Biztos nem fog megdicserni de azért örülni fog h hozza fordulsz és bármi is az eredmény ő fog segiteni megoldani a helyzetet
2022. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon örülnék neki hogy hozzám fordult, és ezt el is mondanám neki azonnal hogy jól tette. Természetesen vennék neki, támogatnám, nem ítélkeznék.
2022. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Katona Dius ***** válasza:
100%

Nalunk ez fordítva volt😄

Anyám mindig engem küldött,hogy vegyek neki tesztet,mert őt sokan ismerik a városban, és mit szolnak majd? Hát mondom,azt hiszed az jobb,ha azt hiszik, a huszonéves lanyod minden második hónapban felcsináltatja magát?

Végül sikerül rávennem,menjen már el dokihoz. Kiderült,csak a változókor szórakozik a ciklusával.

2022. szept. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

11


Fenét. Totál elméleti a kérdés, egyik sem vagyok.

Én mostanában fogok életemben először tesztelni (24 vagyok), és unalmamban rákerestem a terhességi tesztelésre ezen az oldalon, és egy régebbi ciki e vagy sem tesztet vásárolni kérdésről jutott eszembe ez a forgatókönyv, és hát kíváncsi voltam a reakciótokra.

2022. szept. 17. 01:22
 15/19 anonim ***** válasza:
63%
Én meg azt mondom ha szexelni nagylány és ott se kell anyucinak fognia közben a kis kezét, akkor tudjon már egy terhességi tesztet is venni egyedül. Vagy ha annyira szégyenli rendeljen online.
2022. szept. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
81%
Egyrészt nyilván örülnék, hogy bízik bennem. Másrészt azért szeretném önállóbbra nevelni a gyerekemet. Még ha valami világvégi faluban lakik is, ahol van 1 db gyógyszertár meg 1 db bolt, akkor is el tudna tömegközlekedni. Meg amúgy nem ciki teszet venni sem. Szóval azért nem ilyen mulya nebáncsvirágot szeretnék nevelni. Egy év múlva jogilag felnőtt ember, szavazhat, elköltözhet, azt csinálhat amit akar. Merjen már venni egy tesztet.
2022. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Megvenném. Nem örülnék,hogy kell...de annak igen,hogy megbízik bennem nem titkolja el.
2022. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem örülnék hogy ilyen életképtelen. Ha ezt nem meri megtenni akkor a szexhez is kislány és nem engedném pasizni
2022. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%
Életszerűtlen. Ilyenkor szerintem inkább buszra pattanna egy lány, és a szomszéd városban venné meg.
2022. szept. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!