Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a dm-ben vagy gyógyszer...

Melyik a dm-ben vagy gyógyszertárban kapható legmegbízhatóbb terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Nemvárt előtt 1 nappal predicator erős pozitív volt, hétvégén még szeretnék tesztelni biztos ami tuti ha tényleg nem jön meg. (nem merem elhinni h tényleg sikerült 🥺)
2021. okt. 29. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Pár napos késés esetén a legolcsóbb teszt is mutatja.


De ha ezer százalék tutit akarsz, keddre szerezz egy időpontot magán laborba bétaHCG szintet nèzetni.

2021. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha van egy erős pozitív teszted, akkor terhes vagy. (Predictor, nem Predicator :-D)

Mindegyik megbízható, a legolcsóbb is - ha nem vagy terhes, egyik sem lesz fals pozitív...

2021. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha késik és valóban terhes vagy,full mindegy melyiket veszed.

Nekem mind a 3 terhességemet (1 elhalt) a dm-ben kapható legolcsóbb teszt kimutatta a késés után 2 nappal.

2021. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
29.ciklusnapon xepil 350 forintos teszt mutatta.
2021. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha egyszer pozitív a teszted, minek akarsz újra tesztelni? Bocsánat, millió ilyet olvasok itt és nem értem.
2021. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5ös.


Arra esetleg nem gondolkodtál, hogy vannak akik régóta vágynak babára, és nehezen sikerült nekik azok egyetlen egy pozitív teszt után nem merik tényleg elhinni, hogy végre sikerült?

2021. okt. 29. 13:31
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

És melyik az a szám, amelyik után el merik hinni, hogy végre sikerült?


Kérdezem ezt úgy, hogy én is sok negatív teszten túl voltam, mire teherbe estem. És amikor életemben először megjelent a 2. csík, akkor tudtam, hogy terhes vagyok. Mivel előtte soha nem jelent meg rajta semmi, mikor nem jött össze.

Ha lesz 10 pozitív teszted, sajnos az sem garancia arra, hogy minden rendben lesz. Ezzel az erővel akkor sosem nyugodhatsz meg és hiheted el...

2021. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem az 5ös vagyok, de ha egyszer jól láthatóan van egy pozitív teszted, minek stresszelnéd magad még eggyel? (Ne adj Isten, valami tök ártalmatlan és random dolog miatt halványabb lenne, mert pl.többet ittál, tudom is én)
2021. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én például azért szeretnék még tesztet csinálni, mert mert a nemvárt előtt teszteltem és még van itthon egy 2 db-os xepil tesztem amit felhasználnék. A kérdést azért írtam ki mert sok rosszat olvastam ezen az oldalon erről a tesztről
2021. okt. 29. 15:56
 10/11 anonim ***** válasza:
A predictor 10-es,az x-epil 25-ös.A predi előbb lesz pozitív,mert érzékenyebb,lehet,hogy ugyanakkor az x-epil még negatív,vagy halvány.Ettől még terhes vagy,csak kevesebb még a Hcg a szervezetedben.Fölösleges őket összehasonlítani.
2021. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!