Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszlányodnak milyen üzletek...

Kamaszlányodnak milyen üzletekben vásároltok ruhákat?

Figyelt kérdés
Milyen stílusú ruhákat hord?
2022. szept. 17. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs még kamasz lányom, de a húgom H&M, Bershka, Zara, Tesco-ban az F&F, Tally, Sinsay, Reserved. Nagyon sok helyen lehet találni nekik ruhát. Ő nem az a plázacica stílusú leányzó. Szereti a sneakereket, a nagy puha pullóvereket stb. Alapjáraton olyan a stílusa, mint a normális vele egykorúaknak. Vallásos iskolába jár, nagyon jó tanuló, egyáltalán nincs kirívó ruhája.
2022. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én New yorkerben, takkoban, pólókat néha pepcoban, ha valami megtetszik H&M-ben, és még Sinsay-ben kapok ruhát


De New Yorkerben főleg

2022. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Tally Weijl a legjobb.
2022. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
H&m, C&A. Néha shein. Úgy öltözködök mint egy 1900-as évekből szakasztott orosz író
2022. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen a turikra voltam ráfüggve teljesen önszántamból. Ez azóta is tart. Leginkább Háda, de a noname helyeket is szerettem/szeretem (20l)
2022. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
New yorker, Tally Weijl, C&A
2022. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a kedvencem a Reserved, de néha találok jó ruhákat H&M-ben, C&A-ban, Zarában, New Yorkerben, Takkoban, Stradivariusban, Springfieldben. De szívesen vásárolok kisebb butikokban is, sokkal egyedibb ruhákat lehet kapni bennük, mint a plázás boltokban.
2022. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!