Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülőként ti ezek után bocsána...

Szülőként ti ezek után bocsánatot kérnétek, vagy tartanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés
Szóval a lányom hétfő este elment a barátaival valamerre, nem tudom pontosan, de este későn ért haza és gyanítom, hogy ivott is. Én megvártam és felvilágosítottam, hogy ilyen magatartással meg fog bukni a másnapi történelem témazárón. Azt mondta, hogy megoldja, és tanult, nyugodjak meg. Aztán kedden még irodalmból is őt feleltette a tanár, arra 5-öst kapott. Aztán ma küldte az iskolából a képeket, hogy 96% lett a történelem dolgozata. Tényleg megoldotta… És ma este ahogy hazajött külön matek után, nem kifejezetten kedvesen megjegyezte, hogy nem érti mivel érdemelte ki, hogy nem bízom benne, mert mindig is nagyon jó tanuló volt és ez fontos volt neki. És az a baj, hogy leszidhattam volna, de sajnos igaza van… Idén végzős, és nagyon sokat felelnek, írnak dolgozatot, és a tanárok gyorsan ki is javítják mert végzősök, így azonnal kiderül, ha elszúrta. Ti mit tennétek?

2022. szept. 28. 23:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
meg kell beszélni vele h fontos ez az év..hétközben találkozzon a barátjával de ne éjbe nyúlóan és főleg ne igyon hétközben..
2022. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%

Tartanám a véleményem.

Oké, hogy most nem kavart be egy hétfő éjszakai buli, de ha továbbra is hétköznap éjjelenként fog járni szórakozni suli mellett, annak meg lesz a böjtje.

2022. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Simán mondhatod h te nagy vizsga előtt nem mentél el, ebből indultál ki most is, de belátod azt hogy az ő teljesítményét ez most nem zavarja. Így továbbra is kimenet, ha tanult, mindaddig amit ezt a szintet hozza. Örülsz neki h kellően fel tud készülni és komolyan foglalkozik a sulival továbbra is, amellett h esti programjai vannak. Látod h ez számára fontos de a suli rovására ne menjen később se.
2022. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az a gond igazából, hogy még most is péntek este lemegyünk a balatoni házunkba és vasárnap este jövünk fel, mert szeretünk lejárni, így viszont hétvégén ugye nincs itt, hogy a barátaival legyen.
2022. szept. 28. 23:21
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Muszáj neki veletek menni, minden hétvégén?
2022. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
A férjem fia mindig is nagyon lazán vett mindent, a gimnázium utolsó évét is, a nyelvvizsgával sem foglalkozott. Csesztetve is lett emiatt. Mégis nagyon jóra sikerült az érettségije, és felvették a BME-re is. A kollégiumi jelentkezést is elcseszte, mert nem adta le időben a papírokat, és nem vették fel. Erre szerzett magának ingyen lakhatást. Szóval eldöntöttük, hogy amíg nem jön ki rosszul a nemtörődömségéből, addig nem csesztetjük többet.
2022. szept. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
De bszzus, keddi dolgozatra nem hétfőn tanulunk. Hanem az előző héten végig. Ő így tette. Hétfőn leengedte az olajat és jól is tette. Tudja a saját határait. Lassan felnő, hagyd békén.
2022. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
5%
De irigylem az ilyet, csak lazán elmegy ahova gondolja, nem is szól, anyuék meg eltartják a p...ját. Én ha késtem otthonról 3 percet apám úgy elvert, mint a lovat.
2022. szept. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Kérj bocsánatot. Miért ne mehetne el hétfőn este. Előtte felkészült. Ki engedte a stresszt. Mit jelent a későn ért haza?
2022. szept. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem kell elnézést kérned, de beszélgetés alkalmával el lehet mlndani az aggodalmadat és a tényt, hogy fáradtan, vagy másnaposan nem úgy teljesít az ember.

Ebből idővel lehetnek problémái, az aggodalom beszélt belőled, viszont örülsz, hogy eddig jól mérte fel a sajàt képességeit.

2022. szept. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!