Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülőként ti ezek után bocsána...

Szülőként ti ezek után bocsánatot kérnétek, vagy tartanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés
Szóval a lányom hétfő este elment a barátaival valamerre, nem tudom pontosan, de este későn ért haza és gyanítom, hogy ivott is. Én megvártam és felvilágosítottam, hogy ilyen magatartással meg fog bukni a másnapi történelem témazárón. Azt mondta, hogy megoldja, és tanult, nyugodjak meg. Aztán kedden még irodalmból is őt feleltette a tanár, arra 5-öst kapott. Aztán ma küldte az iskolából a képeket, hogy 96% lett a történelem dolgozata. Tényleg megoldotta… És ma este ahogy hazajött külön matek után, nem kifejezetten kedvesen megjegyezte, hogy nem érti mivel érdemelte ki, hogy nem bízom benne, mert mindig is nagyon jó tanuló volt és ez fontos volt neki. És az a baj, hogy leszidhattam volna, de sajnos igaza van… Idén végzős, és nagyon sokat felelnek, írnak dolgozatot, és a tanárok gyorsan ki is javítják mert végzősök, így azonnal kiderül, ha elszúrta. Ti mit tennétek?

2022. szept. 28. 23:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
97%

Én egy tényeket tisztelő ember vagyok, és a tény az, hogy valóban jól tanul a bulizások ellenére. Akkor meg mit károgjak? Eleve nem kezdtem volna el a szentbeszédet mondani neki hétfő este, amikor hazaért, de ha már te mondtad, akkor igenis, utólag ismerd el, hogy tévedtél. Nem konkrétan bocsánatot kéne kérned, de azt el kéne ismerned, hogy tévedtél.


4-re reagálnék még.

Én se értem, miért kéne mindig veletek mennie. Pláne, hogy ha jól értem, van baráti köre, és szívesen megy velük szórakozni. Én inkább itthon hagynám két napi meleg ebéddel, némi költőpénzzel, és mondanám, hogy inkább hétvégén szórakozzon, hét közben kerüljön időben ágyba.

2022. szept. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
17%
Én elvárom a szülőtől, igen, hogy MINDIG tudja, pontosan, hogy hol van a gyereke. Az, hogy te leszrod, az nyilvánvaló, én nem teszem! De nincs is kint hétfő éjjel ki tudja hol részegen. Az a te lányod. Aztán majd meglepődsz az eredményen.
2022. szept. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
96%

tehát adva van egy fiatal felnőtt, aki céltudatos, szorgalmas, még engedelmes is, hiszen hagyja hogy elvegyétek az egész hétvégéjét és hajlandó végighallgatni az oktalan kotyogásodat, és te még sírsz, hogy meg merte jegyezni hogy telhetetlen és bizalmatlan vagy vele szemben. hát most mit vársz, sírjam el magam, szegény kis kérdezőnek van egy fantasztikus gyereke, brühüm-brühüm, de szomorú is ez?

hagyd már békén szegényt, eléggé egyértelmű, hogy kézben tartja a dolgokat a pofázásod ellenére is.

2022. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem itt érdemes lenne különválasztani a két dolgot. Azért biztos, hogy nem kérnék bocsánatot, mert nem tetszett, hogy hétköznap későn jött haza, és még feltehetően ivott is. Azért viszont igen - és a jövőben kerülném is az ilyen megjegyzéseket - hogy azt mondtad, hogy meg fog bukni a témazárón. Te szerintem kicsit összemostad a kettőt. Miért szidhattad volna le, mikor hazajött, és jogosan megmondta, hogy kár volt ilyet feltételezned róla?
2022. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy a 21-es írja
2022. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
17%

Úristen egy 17-18(-19) éves lány alkoholt mert inni, hát hová tart ez a világ????

Alkoholtilalom minimum az esküvőig, utána is csak akkor, ha a zura engedi!

2022. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!