Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Honnan, miből sejtetted hogy...

Honnan, miből sejtetted hogy a fiad valószínűleg meleg?

Figyelt kérdés
..hány éves volt mikor ezeket a jeleket észrevetted?
2022. okt. 21. 14:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Ne akarj ilyen jeleket keresni, mert nincs értelme. Egyrészt mert nincsenek ilyen biztos jelek, és feleslegesen fogsz majd ráfeszülni, másrészt mert egy normális szülőnek nem számít, hogy a fiad meleg lesz-e. Szeresd, foglalkozz vele sokat, ne legyél vele türelmetlen, ne mondj neki negatív dolgokat, okosan magyarázd el neki a világ működését, felelj a kíváncsi kérdéseire, és akkor okos, egészséges lelkű gyereked lesz.
2022. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Teljesen elfogadó vagyok tehát nem érdekel hogy meleg vagy nem meleg. A gyerekem, és szeretem bármi legyen. Csak egy szimpla kérdés volt. Most még csak 10 éves, nem is biztos hogy meleg lesz, csak néha úgy tűnik a viselkedéséből
2022. okt. 21. 15:09
 3/25 anonim ***** válasza:
33%

"Most még csak 10 éves, nem is biztos hogy meleg lesz, csak néha úgy tűnik a viselkedéséből"


Inkább nálad van valami gond fejben, ha már 10 éves korában ilyen jeleket keresel rajta. Egyébként nincsenek konkrét jelek. És szegény gyereket, ha állandóan ezzel traktálod, a végén azért lesz meleg, mert belebeszéled ezt.

2022. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem említettem neki semmit ezzel kapcsolatban... eszembe se jutna neki bármit is mondani.
2022. okt. 21. 15:25
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Ebben a korban még a kíváncsiság is benne van, nincsenek éles határok.
2022. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Na, akkor kapsz egy normális választ is :D Rólam anyám azt hitte, hogy leszbikus vagyok, mert szerettem a fiús dolgokat, például a focit, nem szerettem a kifejezetten nőies ruhákat, de ezen kívül mondjuk semmi extrém dolog nem volt a külsőmön. Nem támadott le, csak amikor mondtam neki 13 évesen hogy most nem érdekelnek a fiúk, akkor megkérdezte, hogy akkor a lányok érdekelnek? De teljesen normálisan, mondtam, hogy hát nem.

Amúgy biszex vagyok, erre később jöttem rá, de neki azóta sem mondtam el, mert hetero kapcsolatban élek, felesleges. Nekem a kamaszkoromban volt egy depresszív időszakom emiatt az egész miatt, de gyorsan túllendültem rajta.

Lehet, hogy vannak jelek a fiadnál, hogy meleg lenne, de nem biztos, hogy az, lehet "csak" biszex, és lehet, sose fogja elmondani. A lényeg, hogy tudja, hozzád bármikor fordulhat, de őszintén szólva nekem nem a családom segített ebben, hanem a barátaim, a szüleim előtt cikinek éreztem a dolgot, még akkor is, ha amúgy normálisak.

2022. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
8%
Érdekes minden ismerősöm aki biszex vagy boldogtalan és keres valamit vagy a szülei melegnek/leszbinek hitték vagy fiút akartak lány helyett és fordítva és ezt éreztették is vele...
2022. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
8..köszönöm a választ. Tudja hogy én hogy állok ezekhez a dolgokhoz. Ahogy írtad is, hozzám bármelyik gyerekem bármivel fordulhat. Őt sem érdeklik a fiús dolgok, lehet hogy eltúlzom ezt..de ha mégis meleg lesz esetleg a szereteten nem változtat semmit
2022. okt. 21. 16:17
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Igen, mert az idősebb generáció nem ismeri a biszexualitás fogalmát, ezért hitték melegnek/leszbikusnak. Pedig amúgy gyakori a biszexualitás, sok ember érdekel valamilyen szinten a saját neme.
2022. okt. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

Az előző válasz a 10esnek ment.


Kérdező, tök jó a hozzáállásod, csak esetleg majd ne legyen csalódás ha első körben nem veled osztja meg.

2022. okt. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!