Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, felnőttek! Mit...

Kamaszok, felnőttek! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

A tesitanár ok nélkül, feltűnően utál. Az egész suliban megy a kivételezés, de engem ok nélkül utál és nem tudom miért.

Állandóan b_sztat, semmi sem jó neki, mindenbe bele kell kötnie (pedig a többiek ellógják, vagy még annyira sem csinálják meg a feladatot, mint én).

12 cm-rel többet ugrottam helyből-távolt, mint tavaly év végén és 100m-en a 2. legjobb eredmény az enyém. Hosszútávon is mindig benn vagyok az első 5-ben....


De pl. tavaly év végén kegyelemből kaptam 3-as helyett 4-est. (Olyan aki meg ott sem volt 5-ösöket kapott órai munkára...)


2010. szept. 28. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

a világon semmit. Tedd a dolgod és ha 3-ast ad akkor is mosolyogj. Az ilyennel nem tudsz mit kezdeni. Egy idő után ha látja hogy nem bosszant fel akkor leszáll a témáról.


egy anyuka

2010. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Semmit.Ha érettségi tantárgyról lenne szó biztos beszélnék a tanárral...de tesi?Az ilyen készség tárgyak,mint tesi,ének,rajz,technika sose érdekelt.Megcsináltam amit kellett,kaptam jegyet és kész.

15/L

2010. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

18L vagyok

az én agyamat csak az b@ssza fel, hogy más kevesebbért jobbat kap....

2010. szept. 28. 18:39
 4/13 anonim ***** válasza:

Akarsz valamit kezdeni a tesivel? Mert ha nem, akkor ne érdekeljen a tesi jegyed. Tudom, ezt könnyebb mondani, mint csinálni, de mit érsz azzal, ha ezen bosszankodsz?

Én se vagyok jó tesiből, pedig mindig próbálkozom és sose lógom el, csak nem vagyok túl ügyes. De most már nem érdekel, a többi tantárggyal foglalkozom, azok szerencsére mennek.

Szóval én a helyedben kedves lennék a tanárhoz, továbbra is rendesen csinálnám a gyakorlatokat, de mondjuk én elég gyáva vagyok, szóval nem biztos, hogy rám kell hallgatnod.

2010. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Te (sajnos) nem tudod megváltoztatni a tanárt (egyiket sem)!

Tudom, hogy ez nem mentség, de lehet családi- munkahelyi problémáik, stb., de ezt nem a gyerekeken kell(ene) levezetniük!

Tegyél meg mindent, ami tőled tellhető, és próbálj meg a lehető legjobban teljesíteni!

2010. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy azt hiszi még többet tudnál. mondjuk azért kegyelemből 4es elég durva :S Ha nem sértődsz meg szerintem hülye.

13/L

2010. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem sértődök, ez egy majom! érettségizzek le a többi tantárgyból :D nem teszi zsebre amit majd mondok :D
2010. szept. 30. 15:50
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem is utál a tesitanárom. Semmivel nem vagyok különb mint a többi oszt társam. Ők négyesek én meg kettes. Egyszer feldühödtem és odamentem hozzá megkérdezni, hogy mi a baja. Azt válaszolta, hogy nem kellenének ekkora műkörmök iskolába és, hogy irritálja, hogy szolizok és festem a hajam.

De mondom tanárnő ha ezek a dolgok nem befolyásolják az eredményeimet akkor mi a gond?

És elzavart...

Veled nem lehet ilyen gond mint velem?:S

17/L

2010. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Gyerekek, én négyes voltam tesiből, pedig az össz, amit produkáltam az az volt, hogy átöltöztem, kényelmesen befészkeltem magam a konditerem egyik önkínzó szerkentyűjébe, hátradőltem és zenét hallgatva olvastam. Más meg izzadt a négyesért, mint az állat. :D A tesitanárok úgy látszik már csak ilyen kivételezősek. :) Tojd le. Ha ezen bosszantod magad, azzal csak neki szerzel örömet, mást meg úgysem tehetsz nagyon.


f/21

2010. szept. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyébként nálunk is ilyen.Meg a tanárok hajlamosak csak a legtehetségesebbeket szeretni, a többit meg utálni.

13/L(már egyszer válaszoltam)

2010. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!