Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Vannak itt olyanok, akik már...

Vannak itt olyanok, akik már nem gyerekek (akár kamaszok akár felnőttek), mégis sokszor nagyon féltékenyek és irigyek tudnak lenni a testvérükre?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
5%

én nem vagyok irigy rá. 14 éves vagyok, ő 16.

miért?

-nem akarok napi 25 (!xD) órát gépezni.

-nem akarok 1es 2es jegyeket és bukni sem akarok középsuliban

-nem akarok ilyen zizi lenni és ennyire sovány.

-nem akarok csak [HUN]Zibrw136<&@> néven ismert barátokat


azthiszem mindent elmondtam.

2010. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
21:27 te kamasznak tartod magad?
2010. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én 19 éves vagyok, de sokszor irigykedem a hugomra, a féltékenykedés inkább jobb szó, mivel anyám állandóan kivételezik vele.
2010. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Drágám a kérdés nem az volt, h miért utálod és nézed le a nővéredet... köszi, hogy írtál, de a kérdés nem neked szólt, így nem lett volna muszáj válaszolni...
2010. ápr. 26. 21:33
 5/9 anonim válasza:
20 éves vagyok a húgom most lesz holnap 18 éves,mindig féltékenyek voltunk egymásra ö azt gondolja hogy anya öt szereti jobban,én meg azt hogy a húgimat.Elváltak a szüleink mikor 1 éves volt a húgom,apunkat soha nem láttunk és a húgom magát hibáztatja a válás miatt,ezért anya próbál vele "kedvesebb" lenni.Szerintem kevés testvérpár nem féltékeny.:D
2010. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sajnos néha az vagyok, tudom , hogy elég "ciki", de sajnos bennem van néha az az érzés, hogy őt jobban szeretik, mint engem, és azt is tudom nagyon jól, hogy ez nem igaz csak ő még kicsi és többet kell vele törődni. Ő 5 éves kislány, én pedig 18 éves nagylány :)

Pont ma is történt egy ilyen eset; mind ketten betegek vagyunk, anya neki adott szirupot én pedig azt a választ kaptam, hogy van lábam és kitudok menni érte, nos kicsit szívemre vettem pedig nem nagy dolog volt, de ettől független a hugomnak sohasem mutattam, ha hasonló történt :)

18L

2010. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Irigy vagyok nővéremre és öcsémre már 2 hete, mert öcsémnek és nővéremnek is állandóan nálnuk van a párja. Magányos vagyok, mert párom Hollandiába ment 1 hónapra dolgozni :( de már csak 9 nap, és jön haza :)

Egyébként nincs okom irigykedni, max az alakjuk miatt, egyáltalán nem ducik, sőt, öcsém csupa izom. Én eg duci vagyok. Ezen kívül van közös lakásunk párommal, összeköltözünk a nyáron, együtt felújítgatjuk, szeretjük egymást, lesz egy jó szakmám pár hónapon belül, van pénzünk, én állok a legjobban a családból, anyagilag is jobban állunk, mint szüleim, és nagyon-de-nagyon szeretjük egymást párommal. Nincs túl sok okom irigykedni.

20/L

2010. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok, én 20 vagyok és szintén idősebb tesó... ritkán találkozom a hugommal, de olyankor úgy előjön bennem a féltékenység mert úgy érzem, hogy sokkal szebb, okosabb, ügyesebb, népszerűbb, sikeresebb nálam... és ez nagyon rossz érzés
2010. ápr. 26. 21:37
 9/9 anonim ***** válasza:
22 éves nő vagyok, van egy 20 éves hugom. És nagyon tudom irigyelni az alakja miatt! Én mindig telt karcsú voltam, de ő... Olyan bombajó teste van! A mellei meg... Mintha nem is igaziak lennének, gyönyörű formás kerek cicik. Na mindegy. Nekem ez jutott. :D
2010. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!