Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen a 13 év körüli lányod...

Milyen a 13 év körüli lányod ruhatára?

Figyelt kérdés
Mit engedett és mit korlátozol? Mi a határ?kb hány db ruhája van?
2022. nov. 15. 16:49
 1/9 anonim válasza:
89%
Többnyire fekete illetve néhány egyszínű ruha. Tudja ő hogy kell öltözködni, tehát nem kell beleszólnom
2022. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Sok ruhája van. Már a saját ízlése szerint vesszük a ruháit, ő válassza ki. Elfogadom az ízlését, nem igazán szólok bele, de iskolába nagyon rövid haspólóban nem mehet. Egyébként nagyon szereti a színeket. Kevés fekete ruhája van. Elsősorban farmert hord, mostanában főleg trapéz fazont. Szereti a mintás pulóvereket is. Szereti a sportos fazonú egész ruhákat is cicanadrággal.
2022. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
A lányom 16 éves. 13 évesen csak fekete ruhát vett fel. A feketével nem volt bajunk. Most szó szerint rongyokat vesz turkálkóban, amit más tuti nem venne meg. Reméljük ez is változik. Addig nézzük a jó oldalát, hogy olcsó a ruha. Mi vennénk neki ruhát new yorkerkben is, de nem tetszenek neki a hétköznapi ruhák. Annyit mondtunk neki, ha velünk jön valahova, akkor normálisan öltözzön fel.
2022. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

14 éves a lányom. Nagyon-nagyon nehéz neki ruhát vásárolni, mivel 185 cm, és 59 kg.

Van egy-két farmerja, de már nem is tudom, hogy hol vettem neki, mert szinte lehetetlen vállalkozás találni ilyen magas, vékony lánynak. De általában testhezálló leggingekben jár, mivel az ő testalkatára leginkább ilyesmiket tudunk venni. Pólót még úgy-ahogy találok neki. Általában nincs gond az öltözködéssel, nem akar extrém irányba elmenni. Nem szereti a kihívó dolgokat, és most mivel alig fűtenek a suliba, 2 pulóverben megy reggel, szóval nincs kint semmije. Pedig az ofő már mondta szülőin, hogy némelyik leány úgy öltözködik fel, hogy rossz nézni, de szerencsére vele nincs ilyen probléma. Együtt vásárolunk, de ő választ. A nőiesebb darabokat egyébként nem nagyon szereti, vettem neki nyáron egy nagyon szép kék egyberuhát, de kár volt, mert még egyszer sem volt rajta.

2022. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
14 éves, és mivel bő egy éve rejtőzködő üzemmódba kapcsolt, főleg fekete és szürke ruhái vannak, bővek, hosszúak, összességben az én ízlésemnél konzervatívabbak, így aztán a mit engedek kérdéskör még soha fel sem merült vele kapcsolatban.
2022. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

13 éves jelenleg hatalmas harcol folynak, hogy ne "mini rongyokban" járjon.

Engedek neki de sajnos nem jó irányban akar öltözködni

2022. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

13 évesen csak fekete ruhakat hordtam és szakadt farmert. Voltak színes ruhaim egy egész szekrénynyi, de soha nem vettem fel. A férjem is ilyen volt, csak neki még a haja be is volt festve narancssárgara.

A lányom még kicsi, kíváncsi leszek. Korlátozni nem fogom, csak annyi hogy télen ne fázzon meg, amúgy mindegy milyen színű és fazonú ruhát vesz fel.

Gondolom ő is vagy a fekete vonal lesz, vagy a rózsaszín, a kiskamaszokon ezeket látni.

2022. nov. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az én lányom is szereti a feketét. Megengedett de sokszor elegem van hogy megint fekete......aztán avvank észak a szakadt farmerek ...hát mit ne mondjak nem rajongok értük de még elmegy. ...de az nekem végképp nem jön be hogy az a mai divat hogy bele húzzák a fenekukbe a nadragokat és hozzá has póló szerű valami vagy rövid pulóver...most nézünk kabátot....hát mindnek hiányzik az alja..derékig ér...ezt a vonalat nem szeretem ... Illetve azon gondolkodom hogy kb van 10 farmerek kb 8 melegítŐ 15 felső 10 pulóver 20 póló kb.. mindig azzal nyaggat nincs mit felvegye...
2022. nov. 16. 06:52
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

A feketét ki fogja nőni, hagyjad. Most egy bizonytalan kiskamasz, próbalja kitalálni ki is ő, közben tele van bizonytalansággal. Én is kinőttem 15-16 éves koromra, utána nagypofájú, csillogós, szűkruhás, műkörmös misspitcha voltam egy évig. Visszasírták a szüleim a fekete rejtőzködő időszakot. Ezt is kinőttem, teljesen normális felnőtt lettem.

Azt viszont követeld meg évszaknak megfelelően öltözzön. Télen nincs kilógó derék, nyáron úgy mutogatja a hasát akogy akarja, télen nem.

Darabra elég ruhája van, de néha csinalhattok anyalánya napot mikor soppingoltok, nézelődtök, beszélgettek, és ő is kaphat egy-egy valamit.

2022. nov. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!