Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tavaszi-nyári minimál kislány...

Tavaszi-nyári minimál kislány ruhatár miből áll?

Figyelt kérdés

86-os ruhákat hord a lányom. Mit gondoltok, milyen egy minimális (de minden megvan) ruhatár nyárra? Átgondolnám rendelés előtt.

3db ujjatlan body

5db rövid ujjú body

5db hosszú ujjú body

1 kantáros farmer

3 legging

2 rövidnadrág

3 melegítő gatya

2 pulcsi (vékony, vastag)

2 kabi (vékony, vastag)

Napkalap

Vékony sapi


Mi kell még? Ez túl kevés?


2021. ápr. 27. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk nagyon kevés lenne, mindig leeszi, összekoszolja, összehomokozza stb a ruháját, kétszer biztos öltözünk egy nap.
2021. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Apuka vagyok, eddig nem én vettem a ruhákat, de most ilyen helyzetbe kerültem, nem akarok mellényúlni.
2021. ápr. 27. 11:24
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Nekünk ez már sok is lenne. Pl: az 5 hosszú ujjú body. Bentre eleve rövidet hord (télen-nyáron mindkét gyerek), kintre pedig pulcsi alá elég a rövid.

Ujjatlan bodyt se hordanak.

1 kabát elég.

Minden ruhát most kell megvenned, semmilye sincs? Gondolok itt a vékony sapkára. Ilyen időben már nem igazán kell, csak ha még újra visszajön a sarki levegő.

Leggings lehet több.

2021. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál nekem inkább tavaszi gardróbnak tűnik (sok a hosszúujjú/hosszú nadrág) Szerintem nyárra az 5 db hosszú ujjú body sok. Eleve vesztek pulcsit, hűvösebb időben elég lesz csak a rövid body+pulcsi.

Én vennék még pár darab kánikularuhát/ sima pamut kisruhát. 35 fokos melegben kényelmesebb, jobban szellőzik, mint a body+nadrág kombó.

2021. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor hosszú ujjúból 1-2,több rövid ujjú, leggings.

Szoknyaruhát nem vennék, még nem tud járni meg amúgy is haszontalannan néz ki, majd jövőre inkább. Ilyen ujjatlan napozót nézek még, de gondoltam ujjatlan bodyban ellesz amikor meleg van, esetleg rövid gatyával.

2021. ápr. 27. 12:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A méretből simán 1,5 évesre asszociáciál az ember...

Inkább 1-2 hosszú ujjú póló. Jobb rétegzésnek a rövid ujjú body fölé. Sokkal praktikusabb, mert ha meleg van, csak lekapod. Olyan idő meg úgy sincs, amikor a hosszú ujjú body önmagában elég, de egyúttal nem sok.

A napozó body helyett jó, mert sokkal lengébb, nem tapad és nem kell mellé még rövid nadrág is, de nincs is kint belőle a pelenka.

2021. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! 14 hónapos, még nem jár, nincs is hozzá nagyon közel.

Megfogadom a tanácsokat!

2021. ápr. 27. 12:43
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Azt vedd figyelembe hogy ha meleg nyár lesz akkor hamar meg izzad majd így sürün kell cserélni a ruháját illetve ha leeszi leissza.. én rövid ujjú bodybol 10db-ot vennék napozóbol 5db-ot, rövid nacibol 7db-ot, hosszú bodybol 7db-ot,legingsböl 7db, vékony pulcsibol 2db vastag pulcsi 1db, vékony kabát 2db, én nem vennék vastag kabátot a nyárra felesleges ha olyan hideg lenne akkor elég a vastag pulcsi meg a kabát,vékony sapka 2db, nap kalap 2db vagy akár az egyik egy baseball sapi.
2021. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Ennek fele sem kell Nyára tavaszra vastag pulcsi nem kell vastag kabát nem kell, hosszú ujjú body nem kell, melegítő gatya sem kell


Vékonyabb pulcsi,

Leggings

Rövid ujjú body

Rövid nadrág

Vékony kabát.

Vékony sapka

Ennyi kellhet .

2021. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!