Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ha ti látnátok a...

Szülők, ha ti látnátok a lányotokon, hogy egy fiú társaságában kicsit zavartan viselkedik és mintha flörtölnének, ti belenyúlnátok a dologba?

Figyelt kérdés
Van a férjemmel egy régi barátunk, akivel még fiatalon voltunk nagyon jóban, de ő aztán külföldre költözött munka miatt a családjával, olyan 3 évesek lehettek a gyerekek ekkor. Mivel a gyerekeink között nagyjából 2.5 hónap van a fiú javára. Most néhány hónapja Magyarországra költöztek, és újra elkezdtünk így találkozni, “családi összejöveteleket” tartani velük. És látom, hogy olyan mintha a gyerekeink között lenne valamiféle szerelem. Szerintetek belenyúljak ebbe? Vagy mit csináljak? A srácot annyira ugye nem ismerem, de a szüleit igen és bennük bízom. Ti mit gondoltok, kettesben mernétek őket hagyni, eddig nem engedtem őket különvonulni, nehogy bármi legyen, de már hamarosan 18 lesz a lányom, jobb ha inkább előttem csinálja, nem? Ti mit gondoltok?

2022. nov. 18. 18:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Most attól félted, hogy meg lesz tufálva?

De gondolom unokák meg majd egyből legyenek amikor megunod a korlátozását. :)

2022. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

"jobb ha inkább előttem csinálja, nem?"


Beteg vagy. Előtted csak ne csiánlja.

Egyébként meg ne szólj bele

2022. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Nekem még kicsi a lányom, de majd amikor oda kerül a sor, addiga remélem lesz annyi esze, hogy ne keljen maljd féltenem. Figyelj csak! Már nagy lány. Ha jó nevelést adtál akkor nincs mitől tartanod.
2022. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly kérdés vagy csak trollkodsz?

Majdnem 18 éves. Miért baj, ha szimpatizálnak egy hasonló korú fiúval? Te talán kolostorban éltél 30 éves korodig?

Hagyd őket. Inkább azon igyekezz, hogy bízhasson benned a lányod és merjen hozzád fordulni, ha problémája van.

2022. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Komoly kérdés, és nyilván nem úgy értettem, hogy szó szerint előttem csinálják (inkább ne is csinálják), hanem hogy ne titkolja a fiút.
2022. nov. 18. 19:26
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Azthittem 11-12 évesekről van szó. Felnőtt lányod van szinte, miért ne lehetne akárkivel kettesben akivel akar.
2022. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha így állsz hozzà szegény lányhoz, akkor 100 hogy titkol(ni fog) mindent, ami fiúkkal kapcsolatos...

Ne, ne nyúlj bele! Jézusom.

2022. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Szexelni majd szabad lesz más helyiségben vagy azt is a te jelenlétedben kell?
2022. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy ne legyen inkább semmi a fiuval?? 18 éves lesz! Nagyon rosszat teszel vele, ha korlátozod. Miért ne lehetne szerelmes? Mitől félted? Miért zavar ez téged?
2022. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Biztos voltam a leírás végéig, hogy 10, de nagyon max 14 évesekröl van szó. Te nem voltál kamasz? Nem volt barátod 18 alatt? Döbbenet nekem ez a kérdés.
2022. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!