Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ha ti látnátok a...

Szülők, ha ti látnátok a lányotokon, hogy egy fiú társaságában kicsit zavartan viselkedik és mintha flörtölnének, ti belenyúlnátok a dologba?

Figyelt kérdés
Van a férjemmel egy régi barátunk, akivel még fiatalon voltunk nagyon jóban, de ő aztán külföldre költözött munka miatt a családjával, olyan 3 évesek lehettek a gyerekek ekkor. Mivel a gyerekeink között nagyjából 2.5 hónap van a fiú javára. Most néhány hónapja Magyarországra költöztek, és újra elkezdtünk így találkozni, “családi összejöveteleket” tartani velük. És látom, hogy olyan mintha a gyerekeink között lenne valamiféle szerelem. Szerintetek belenyúljak ebbe? Vagy mit csináljak? A srácot annyira ugye nem ismerem, de a szüleit igen és bennük bízom. Ti mit gondoltok, kettesben mernétek őket hagyni, eddig nem engedtem őket különvonulni, nehogy bármi legyen, de már hamarosan 18 lesz a lányom, jobb ha inkább előttem csinálja, nem? Ti mit gondoltok?

2022. nov. 18. 18:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadnod, hogy a lányod felnőtt, már nem gyerek, ezért kezeld is úgy, a korához méltóan. A korosztályához képest kicsit már le is van maradva a fiúzásban, inkább örülnöd kéne, hogy egészségesen fejlődik. Az élet része, hogy elkezdünk vonzódni máshoz, szerelmesek leszünk. Ha ebbe beleszólsz, azzal nagy sérülést okozhatsz benne, később párkapcsolati problémái is lehetnek. Inkább beszélgess vele a párkapcsolatokról, már ha te tudod, hogy milyen egy normális kapcsolat. De semmiképp nincs jogod megtiltani.
2022. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek belenyúljak ebbe? Vagy mit csináljak?"


Jézus Istenem, miért akarsz belenyúlni?

A kamaszlányod nem élheti át a kamasz-szerelmet?

Apácának fogod adni erővel, vagy mi a terved vele?


De ahogy a válaszokba belepillantottam, látom, más is meg van döbbenve!

2022. nov. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
13-14 évesek háromnegyede már nem szűz, te pedig azon filózol, hogy ne engedd, hogy a lassan 18 éves kislányodnak betegyék a kolbászt? Xdd Tudod, amint nedvesedik a nuni és akarja is magába fogadni a kolbászt, onnantól be is fog csusszani mindegy hogyan próbálod te ezt szabályozni és mindegy hogy 13 éves vagy 18 évesről van szó, a lényeg, hogy védekezzen és, hogy szeressék egymást a fiúval.
2022. nov. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval pár hónap múlva akár le is léphetne a lányod, s ott is hagyhatna a francba, ha akarna, de te azon filozofálsz, hogy engedd-e, hogy a lányod kettesben legyen egy fiúval?
2022. nov. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 18 éves a lányod. Közöd nincs hozzá hogy kivel flörtöl. Az ő dolga.
2022. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Kérdező, te mégis hol élsz???? Felnőtt NŐ a lányod, én már 18 éves korom előtt jó pár pasin túl voltam, sokkal idősebbekkel ráadásul. Nekem is egy ilyen frigid idióta volt az anyám, úgyhogy jól kiötletelt hazugságokkal mindig kijátszottam, majd 19 évesen az első adandó alkalommal dobbantottam otthonról és menekültem egyetemi koliba, ahogy csak tudtam.
2022. nov. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy érdeklik a fiúk ennyi idősen. Az lenne a baj, ha nem. Legyél diszkrét, és ne csinálj semmit. Ha a lányod bízik benned, majd beavat.
2022. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

Nem értem miért kell ennyire korlátozni egy 18 éves nőt.

Azt hittem hogy 11 - 12 évesekrol lesz szó de könyörgöm a lányod hamarosan nagykorú had élje már az életét.

Nem kell ennyire korlátozni mert azzal csak ártasz néki a jövőbe nézve.

Hagyd őket élni es bízz bennem. Elég érett h tudja mi a jó néki.

Én utáltam mikor az en szüleim beleszoltak a kapcsolataimban es folyton korlatoztak. Meg is lett a vége ott hagytam őket a franca es boldagan élek.

2022. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos vagyok benne, hogy nem ez az első fiú
2022. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mered KETTESBEN HAGYNI egy fiúval, akivel pár hónap múlva akár le is léphetne, ha akarna...
2022. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!