Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy beszéljek a fiammal erről?

Hogy beszéljek a fiammal erről?

Figyelt kérdés
Fiam 14 éves, reggelente gyakran úgy ébred, hogy áll a férfiassága és így jön ki wc-re. Ezzel még nem is lenne "baj", de rengeteg ondós papírzsebit látok szétdobálva a szobájában, a takarója is olyan lesz. Sőt használt óvszereket is találtam a kukában.

2022. nov. 27. 13:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Miért kéne beszélni róla. Ne legyél helikopter
2022. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
A papirzsepikert szolhatsz hogy legyen mar igenyesebb es dobja ki, a spontan magomlesekkel viszont nem tud mit kezdeni, hidd el neki is kellemetlen reggel a hideg tocsaban ebredni.
2022. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%

Amíg az ő szobájában vannak azok a zsepik hagyjad már békén a pcsaba.. had kisérletezzen már. Kit érdekel ha találtál óvszert?


Amíg nem a fejeden találsz felkelés után, vagy a nappaliban, addig ne törődj vele. Most fedezi fel magát.

2022. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Kell a szobájába egy szemetes, s kész.
2022. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, én be szoktam menni a gyerekeim szobájába beszélgetni velük meg ilyesmi, és én is kiakadnék, ha ondós zsepik fogadnának.

Én erre kerek-perec megmondanám neki, hogy ez undorító és igénytelen. Nem a maszti, hanem az, hogy nem takarít el maga után. Gondolom, a wc-papírt sem a földre dobja, ezt se lenne bonyolultabb kidobni.

Az éjjeli magömlés után is nyugodtan beteheti a lepedőt a mosógépbe, senki nem lett még ennyitől lelki sérült.

2022. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Rakjatok kukát a szobájába és szólj neki hogy oda dobja a szemetét.
2022. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Mint máskor ha koszos a szoba,megmondanám hogy takarítson fel.

Rászólnék hogy ez undorító, hogy nem pakol el maga után.

2022. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Betennék egy szemetest a szobájába bár gondolom abban voltak az oveszerrk is, így megmondanám neki, hogy neki sem kell az én véres tamponjaimat kerülgetnie, úgyhogy legyen kedves nekem se kelljen a zsepijeibe botlanom.

Az ágynemű meg...

Hát ha úgy érzi dobja a szennyesbe és húzzon újat, ha meg ő abban akar feküdni, hagynám neki. 14 évesen már maguknak cserélték az ágyneműt saját igényük szerint.

2022. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Semmiképp nem igénytelenezném le, de mondanám, hogy ez tök oké, ismerje meg a saját testét, de zsepi a kukába, ha pedig baleset történik szóljon nyugodtan vagy indítson be egy mosást. Szerintem természetesen kell ezt kezelni, de nem kell tojáshéjon járkálni, meg nem beszélni róla.
2022. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Úgy mint a 9es, az élet velejárója. Nem kell sokat kihozni belőle, csak nyíltan, érthetően, szembe.
2022. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!