Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek erről? Fontos!

Mi a véleményetek erről? Fontos!

Figyelt kérdés

Barátnőm 13 éves.2 hete jár a barátjával,aki 18éves.Barátnőm anyukája !magától! mondta a barátnőmnek,hogy aludjon náluk a barátja.Holnap ott is alszik.A barátnőm azt mondta,hogy szeretne tőle !most! gyereket,mert hogy akkor nem kell suliba járni.Ezt az anyuja is tudja,nem is érdekli.Bár hozzá kel tenni,hogy az anyukája nagy ritkán alszik otthon,mert elmegy piálni.


Szerintem ez a 2 hét után ott alvás még idősebb korban is durva,de így 13évesen meg hát..Meg az anyuja hozzáállása..


Hogy tudnám erről lebeszélni a barátnőm?

Ő a legjobb barátnőm és nagyon féltem,viszont nem értem ezt a viselkedését.Soha nem volt ilyen.Ő is mindig le k*rvázta az ilyeneket.De 2 hete nagyon megváltozott.Kérlek segítsetek!


2010. okt. 1. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
18 éves koráig tanköteles a barátnőd és gyerkkel is el kell végezze bár így jóval nehezebb plusz miből tartja el?
2010. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem sokat tehetsz. A szerelem vak. Ha beleszólsz, elveszítheted.
2010. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha az Anyukáját nem érdekli, Te sajnos nem sokat tehetsz. De a Gyámhatóságot nagyon érdekelné ez az ügy, mivel írtad, hogy a barátnőd csak 13 éves.
2010. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
jah igen most látom a srác simán lecsukatható anyukát is felelősségre vonják.suliban ofőt és gyermekvédelmist megkeresni sürgősen!
2010. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez nem szerelem.. ez gusztustalan, és törvényileg helytelen.. mondd neki h a "pasiját" aki mellesleg felnőtt, börtönbe csukhatják, ha felcsinál egy gyereket(őt).. ennyi. de ha így se hallgat rád, akkor majd a saját kárán a tanul.. ;)

(ja és az MTV-n nézess meg vele egy várandós tini részt. (mondjuk ő még szinte gyerek..nemhogy tini-_-"))

2010. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát a cigányoknál ez a szokás...
2010. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem cigány.

2010. okt. 1. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:

ez tenyleg durva

en is 13 vagyok

de eszembe nem jutna ilyen

ha az anyukajat nem erdekli

talan te szuleidnek kene elmond,h hivjak a gyamhatosagot

es mindenkepp kene beszelj a fejevel a baratnodnek

2010. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!