Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Zavarna, ha a kamasz lányodnak...

Zavarna, ha a kamasz lányodnak idősebb barátja lenne?

Figyelt kérdés

Elég tanácstalan vagyok, hogy érdemes-e beszélnem erről itthon, bemutassam-e őt.

17 vagyok, most fogok majd érettségizni. Eddig nem nagyon volt fiúkkal/férfiakkal sok dolgom, viszont most ősz óta van az életemben valaki, aki elég fontos számomra, 2 hónapja vagyunk kimondottan is együtt. Viszont kis túlzással az apám is lehetne (42). Tudom, hogy ez sokaknak megbotránkoztató, nem is azt terveztem, hogy bemutatom és onnantól fogva itt alszik hétvégéken, vagy délutánonként majd nálunk leszünk, az én szobámban... Csak sok esetben egyszerűbb lenne, ha tudnák itthon is, mi a helyzet, nem kéne titkolóznom, fedősztorikat kitalálnom.


2023. jan. 7. 12:46
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Hülyeségnek gondoltam én is, egy barátnőm mutatta meg. De belegondolva, van bennük valaki. Olvass utána! :)


[link]

2023. jan. 7. 13:36
 22/41 anonim ***** válasza:
96%

Hát, én elég lazának tartom magam, annak idején, mikor mi voltunk kamaszok, volt baráti körben 16-28 éves pár, és emlékszem, hogy kamaszként teljesen rendben lévőnek tartottuk (a szülőknek meg 23-nak volt hazudva a srác, mondjuk fejben kb ott is tartott :D).

Szóval a fő kérdésen, hogy idősebb barát, azon nem akadnék ki, csak ismerni akarnám.

De a 42 éves az baromira nem idősebb barát, hanem egy nemnormális alak, aki kihasznál egy apakomplexusos elváltszülők kislányát. Teljesen nyilvánvaló azokból, amit írsz, ez nem szerelem, hanem boldog vagy, hogy végre valaki odafigyel rád. Borzasztóan szégyellném szülőként, hogy ekkora kudarcot vallottam.

2023. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szép köntösbe bújtattad a prostituált szót. Politikus vagy ügyvéd leszel?

Neked csak a szülői gondoskodás hiányzik, mint olvasom, a megnem kapott szeretetet próbálod rajta keresztül megkapni. Sajnállak ezért és tényleg nagyon össze fogsz törni, ha rád un.

2023. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy te ajándékot kapsz(viszonozni hasonló szinten nem tudod, anyagi különbségek miatt) szexért cserébe annak van neve a felnőtt világba.Kilóra megvesznek! Attól még hogy te ezt szeretetnyelvnek csúfolod nem lesz szebb.
2023. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kamu és tenyleg nem vagy ennyire retardált. Már bocs...
2023. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Beszedtél egy sugardaddyt. Használd ki aztán hagyd ott a p*csába
2023. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, kérdező, de felnőtt embereket nem kell itt arról győzködni, mennyire fiatalos a pasi meg mit hitt rólad.


Kinézhet akármennyinek, akkor is 42 éves, lassan középkorú. Te is kinéthetsz akármennyinek, akkor is 17 vagy, kamaszlány. Egy ilyen kapcsolat mindkét oldalról nézve beteges, persze én is voltam ennyi idős, engem is próbáltak befűzni ilyen pasik, de szerencsére nem voltam erre kapós, most 30 éves nőként biztos szégyenként gondolnék rá vissza, ha 17 éveseb egy 42 évessel kavartam meg dugtam volna.


Ez egészséges lelkű felnőtt emberként nagyon visszataszító, és nem, nem fogadnám jól, hogy a lányomnak valami apakomplexusa van, vagy annyira bolondja lenne a pénznek, hogy ennyire be lehetne hülyíteni, hogy 42 évesekkel dugjon érte.


Az meg, hogy egy 42 éves felnőtt embernek 17 éves kamaszlányra van igénye testileg-lelkileg, egyenesen beteg dolog. Mentálisan nem egészséges, elszégyellhetné magát, hogy félig gyerekeket akar dugdosni.


Tudom, te ezt most 17 évesen nem érted meg, de nem véletlenül fogsz kb. mindenkitől ilyen válaszokat kapni, mert ez az igazság, pár év múlva látni fogod, és jó cikinek tartod majd.

2023. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
88%

Ez kamukérdés.

No nem mintha ez a 17 éves lányka - 42 éves faszi felállás ne fordulhatna elő.

A plusz infókból, amiket csurgat a kérdező, egyértelmű, hogy dobálja a magas labdákat. 🙂

2023. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
95%

Nezd, anno 18 evesen en is osszejartam egy 40-es csavoval dugni, de tudtam, hogy ebben ennyi van, nem is lattam bele tobbet. Az agyban isteni volt, elveztuk egymas tarsasagat kb 5-6 honapig, elmentunk neha vacsorazni, aztan ennyi volt.


Viszont nyilvanvaloan soha a budos eletben nem mutattam volna be otthon. Nem akartam ettol tobbet, o se, hasznaltuk egymast, igy volt ez jo. De anyam szivrohamot kapott volna, jogosan szerintem.


Szoval csinald, ha ez igy neked jo, de a szexen kivul ebben nincs mas, ha tetszik, ha nem. Ok, vasarolgat neked, konkretan ez a fizettseg a szexert, mert tudja o is, hogy fiatal kislanyokat igy lehet megvenni.

De ebben ennyi van kerdezo. Otthon semmikeppen se mutasd be, minek 🤷‍♀️

2023. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
93%

Tök jó hogy másról sem szólnak a kommentjeid, csak hogy mi mindent tud neked nyújtani anyagilag, meg milyen ajándékokkal lát el.


Nem érzed magad kicsit se mocskosnak?

2023. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!