Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Zavarna, ha a kamasz lányodnak...

Zavarna, ha a kamasz lányodnak idősebb barátja lenne?

Figyelt kérdés

Elég tanácstalan vagyok, hogy érdemes-e beszélnem erről itthon, bemutassam-e őt.

17 vagyok, most fogok majd érettségizni. Eddig nem nagyon volt fiúkkal/férfiakkal sok dolgom, viszont most ősz óta van az életemben valaki, aki elég fontos számomra, 2 hónapja vagyunk kimondottan is együtt. Viszont kis túlzással az apám is lehetne (42). Tudom, hogy ez sokaknak megbotránkoztató, nem is azt terveztem, hogy bemutatom és onnantól fogva itt alszik hétvégéken, vagy délutánonként majd nálunk leszünk, az én szobámban... Csak sok esetben egyszerűbb lenne, ha tudnák itthon is, mi a helyzet, nem kéne titkolóznom, fedősztorikat kitalálnom.


2023. jan. 7. 12:46
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk már a feltételezés is ostoba, hogy valaki azt hiszi, van szülő, akit ez nem zavarna. Innen is látszik, hogy kamukérdés, szerintem senkinek eszébe nem jutna, hogy ez a szüleit ne zavarná.
2023. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
94%
42 éves pénzes faszival töltöd titokban a napjaid, attól nem félsz, hogy elad külföldre? Elvisz nyaralni, aztán egyszercsak elveszi az irataid, bezár, semmit sem tudsz tenni?
2023. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
80%

Ian Somerhalder 44, de ha most lennek 18 akkor is azt mondanam vihet😂

Vannak vonzo 40 es-ek,ezt elhiszem. De hosszu tavra nem tudsz vele tervezni.

2023. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
91%

33, Na jó, de mikor ő volt az ügyeletes szexipasi a tinisorozatokban, akkor még ő se 44 volt... :)

(Épp rajta nosztalgiázom mostanában, vihet engem is. 😂 )

2023. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én nagyon szégyellném magam az anyukád helyében. Az idősebb pasi még hagyján. De elképesztő, hogy mekkora kamugép vagy. Hazudsz otthon és hazudsz a barátodnak is. (Azt hiszi, hogy egyetemista vagy, miközben gimnazista)

Minél hamarabb tiszta vizet kellene önteni a pohárba otthon is meg a barátodnál is.

2023. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vad dolgot fogok írni Kérdező. Amit itt most leírtál, az iskolapéldája annak, ahogyan a bántalmazó kapcsolatok elkezdődnek. Úgy érzed, senki más nem törődik veled, a tenyerén hordoz, a csillagokat lehozza neked az égről. Viszont te is érzed, hogy valami nem stimmel a pasassal, mert a környezeted előtt nem mered felvállalni. Ez ad még egy kis fűszert a dolognak. Hiszen olyan tiltott, titkos, bűnös. És persze ettől még vonzóbb.

Ezután szokott jönni a gyors elköteleződés. Becsúszott gyerek, összeköltözés, házasság. Ha ez megvan, elkezdődik az önbizalmad lassú, de módszeres leépìtése. Anyagilag függeni fogsz tőle és ezt ki fogja használni. Le fogja építeni a minimális megmaradt segítői hálódat is. Összeugraszt a szüleiddel, barátaiddal, haverokkal.

Amikor már nem lesz se pénzed, se barátaid, se önbizalmad, egyre durvulni és sűrűsödni fognak a bántalmazások. Kezdetben csak szóban. Aztán tettlegesen is.

Legyél nagyon óvatos ezzel a pasassal.

2023. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
6%
Nem szeretek mások életébe beleszólni, de én tényleg nem értem miért jó úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy tudod, vagy sejted, vagyis inkább úgy mondom, hogy eleve úgy állsz hozzá, hogy tudod, hogy valószínűleg nem lesz hosszú életű a dolog, nekem az egész olyan önzőségnek és kihasználás szerűnek tűnik, még hogy ha nem is tudatos, olyan mint hogyha egy adott személy kedvességét a saját célod elérésére használnád, olyan mint, hogy ha az a személy egy tárgy lenne, akin te tapasztalhatsz, az nem számít ő hogyan érez, vagy nem is tudom hogyan mondjam, a lényeg, hogy nem vakított el a szerelem, ami jól hangozhat elsőre, de annyira nem, mert ha valakit szeretsz, nem azért akarsz vele össze jönni, mert tapasztalatokat akarsz szerezni, hanem azért, mert szereted. Eleve már egyébként az, hogy a hozzállásod, hogy nem lesz hosszú életű elég negatív beütésű hozzáállás, amiben megtaláltad ugyan a pozitívumot is(Ami csak is a magad részéről jó), attól függetlenül egy negatív dolog mégtöbb negatív dolgot szülhet akaratlanul is és lehet, ha nem lennél negatív, akkor a dolog nagyobb eséllyel sülne el pozitívan. Szóval nekem a legfőbb problémám nem is az lenne, hogy a barátod idősebb, ezzel is lehetnek bajok, de legfőképpen a dologhoz való hozzállásodban látok problémát, mert ezt ugyanúgy eljátszhatnád egy korodbelivel is. Szerintem te szimplán nem vagy elég érett egy kapcsolatra, nem fogod fel mit jelent az, hogy kapcsolatban lenni, csak elkezdődött benned egy természetes biológiai folyamat, amit te ösztönösen át is akarsz élni.
2023. jan. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
87%
Durva leszek de az ilyen palinak a f@rkát tekerném le az biztos. Egyértelműen eltíltanálak tőle. Nem is értem az ilyen pedofil szemeteket. Te nagyon fiatal vagy mèg most még nem fogod fel ez mennyire nem lesz jó neked. Egy 42 éves férfi önmagában fiatalembernek számít de nem egy 17 éves lánynak.
2023. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
91%
Most magyarán az a kérdés, hogy zavarna-e hogy sugarbaby a lányom? Hát igen, eléggé. Ha a vén farok majd kidobja pár év múlva egy másik tiniért, akkor nagyon nehéz lesz ezek után normális kapcsolatot találnia. Egy normális srác sem akar egy olyan csajt aki tiniként krválkodott.
2023. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
75%
Fel is jelenteném a rendőrségen, ha 18 éven alatti gyerekemet molesztálná egy 40+os férfi!
2023. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!