Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Zavarna, ha a kamasz lányodnak...

Zavarna, ha a kamasz lányodnak idősebb barátja lenne?

Figyelt kérdés

Elég tanácstalan vagyok, hogy érdemes-e beszélnem erről itthon, bemutassam-e őt.

17 vagyok, most fogok majd érettségizni. Eddig nem nagyon volt fiúkkal/férfiakkal sok dolgom, viszont most ősz óta van az életemben valaki, aki elég fontos számomra, 2 hónapja vagyunk kimondottan is együtt. Viszont kis túlzással az apám is lehetne (42). Tudom, hogy ez sokaknak megbotránkoztató, nem is azt terveztem, hogy bemutatom és onnantól fogva itt alszik hétvégéken, vagy délutánonként majd nálunk leszünk, az én szobámban... Csak sok esetben egyszerűbb lenne, ha tudnák itthon is, mi a helyzet, nem kéne titkolóznom, fedősztorikat kitalálnom.


2023. jan. 7. 12:46
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavarna ha a pasi is független. Korábban nagyon elutasító voltam de teljesen véletlenül harminchét voltam amikor egy 16 éves lányba lettem szerelmes. Nem akartam, éppen az előítéletek miatt pedig akkor még nekem sem volt családom vagy bármi komolyabb kapcsolatom. Most pedig fordítva van a helyzet, a barátnőm sokkal idősebb nálam. A kor annyira nem számít a szerelemben hogy nem igaz.
2023. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!