Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 14 éves lányoto...

Elengednétek a 14 éves lányotokat buliba?

Figyelt kérdés
A keresztlányomék Németországba laknak már több éve, normális lány nem igazán járkál sehova visszahuzodo, tudni kell róla hogy undorodik az olyan dolgoktól mint pl az alkohol, szilveszterkor még a pezsgőt is ki hányta, illetve hangoztatja is hogy neki az ilyesmik mint pl az alkohol ki van zárva. Az unokabáttyaival menne akikkel szinte együtt nőt fel, az egyik 21 éves a másik 27, illetve menne a 2 fiú barátnője akik szinten huszonévesek, az oda vissza út ugy lenne hogy a Keresztlányom apja vinné oda őket, és hozná el őket onnan. Egyszer volt eddig Discoba unokabattyaival meg a szüleivel ez Szilveszterkor volt.
2023. jan. 8. 04:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem te nem a felnőtt vagy a történetben. Mindenki azt válaszolta, hogy nem engedné, de te váltig állítod, hogy nincs ezzel semmi gond. Akkor minek kérdezted meg?
2023. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
25%
Biztos hogy nem...lanyom 9 eves,de mar most m9ndtam neki,hogy max 16 evesen mehet bulizni azt is ha nagyon muszaj.
2023. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
12. Majd ha 14 éves kamasz lesz a lányod, akkor is ezt mondd. Csak szimplán kiváncsi voltam más véleményére is, hiszen a szulei engedik el, nekem csak a keresztlányom, itt Magyarba én is elhoztam magammal egy pár helyre és tényleg normálisan viselkedett.
2023. jan. 8. 17:35
 14/28 anonim ***** válasza:
79%
Egy nyolcadikos gyereknek nem hiszem hogy bulizgatni kéne.Én is aztmondom hogy te a 14 éves lány vagy,nem a felnőtt ebben a storyban.Nemhogy a hoszonéves testvéreivel,de magával a jóistennel se engedném el a lányt.Egy 14 éves lányról beszélünk...
2023. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
56%
14.egyet ertek veled...minden valaszaban hangsulyozza,hogy nem lesz baj,meghogy o elengedné a "lanyt"..akkor minek kerdez ha a magaet hajtja csak.
2023. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
56%

12.vagyok.

Igen,ha 14 eves lesz akkor is ezt fogom mondani.

Nem leszek marha vagany anyuka aki siman elengedi bulikazni a 14 eves kislanyat(mert hiaba a nagy arcoskodas,egy 14 eves meg igen csak kislany)aztan ha valami baj tortenik majd sirjak.

Inkabb haragudjon rám egy ket napig,mint hogy valami tortenjen vele.

2023. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
54%
13 éves lányom van, tehát van viszonyítási alapom. Biztos, hogy nem engedném el, pedig nagyon megbízható, de akkor sincs semmi keresnivalója huszonévesek között. És ezt minimum 16 éves koráig tartom is, pedig nem vagyok egy szigorú szülő.
2023. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg, milyen hely az ahova beengednek egy gyereket?
2023. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
#18 Magyarország! Mondjuk 12 évest legálisan dughattál Fülöp-szigeteken pár éve...
2023. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
De furcsa hogy itt teszi magát sok szülő hogy ő 16 év allatt nem engednék bulizni a lányukat, milyen érdekes az én fiam 19 éves olyan discokba megy amik már nem gyerekeknek való, és mondta hogy ismerkedni allig lehet mert tizenévesekkel van tele, azt állítja hogy a biztonsági örök igy kinézet alapján engedik be az embereket, sőt sokszor nem is foglalkoznak vele. Tudok is mondani pár helyet privátba ha valakit annyira érdekel. Én se tartom magam öregnek annyira hogy ne menjek el ilyen helyekre. Azért kérdeztem meg amúgy ha ennyire érdekel sok mindenkit, mivel itt hirtelen 1 szülő se engedné el még a jo istennel se a lányukat, de akkor a discok miért vannak tele a tizenéves lányokkal? Jaa vagy gondolom azoknak a lanyoknak nincsenek szülei, az utca neveli őket. Azert ekkora hulyeseget. Nyilvánvaló azok a helyek amig tényleg komolyak 18+ meg ilyenek oda kajak nehezen jut be tizenéves, mert onnantól kezdődnek a komolyabb helyek. De pl van ezek a sziget fesztiválok is, meg ilyenek es azert voltam elég sok komoly helyen, ahol bizony am! Tenyleg rengeteg tizenéves volt.
2023. jan. 10. 04:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!