Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 14 éves lányoto...

Elengednétek a 14 éves lányotokat buliba?

Figyelt kérdés
A keresztlányomék Németországba laknak már több éve, normális lány nem igazán járkál sehova visszahuzodo, tudni kell róla hogy undorodik az olyan dolgoktól mint pl az alkohol, szilveszterkor még a pezsgőt is ki hányta, illetve hangoztatja is hogy neki az ilyesmik mint pl az alkohol ki van zárva. Az unokabáttyaival menne akikkel szinte együtt nőt fel, az egyik 21 éves a másik 27, illetve menne a 2 fiú barátnője akik szinten huszonévesek, az oda vissza út ugy lenne hogy a Keresztlányom apja vinné oda őket, és hozná el őket onnan. Egyszer volt eddig Discoba unokabattyaival meg a szüleivel ez Szilveszterkor volt.
2023. jan. 8. 04:33
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Meg én azt se értem hogy a mai világba minden 14 vagy akkor inkabb mondjuk ugy hogy minden tizenéves gyereknek már ilyen hamar párkapcsolatjuk van, olyan életet élnek ha kell mint a felnőttek, és azert na, nekem nincs lányom, a keresztlányomat tekintem annak de akkor inkább az unokabattyaival menjen helyekre kicsit kikapcsolodni jól érezni magát, mint hogy alkoholizáljo drogozon, vagy elszökjön bárhova is. Mert azert sok szülő azt megengedi a lányának hogy palija legyen 14 évesen most, és olyan életet éljenek mint egy 20 éves, dehát mindenki máshogy gondolkozik, en nem tartom magamat szigorú szülőnek vagy bármi, de azért ezen elgondolkodtató kérdések. Tudok is erre egy példát ha már így ennyire bele mentünk a témába. A barátnőmnek a lánya szintén 14 éves, csak annyi a különbség hogy mi Magyarországon élünk. A barátnőm meg engedte a lanyanak azt hogy valami környékbeli drogos gyerekkel járjon, meg találkozzanak meg ide mehetett a lány a fiuval meg oda. De mikor a lany valami kisebb nagyobb buliba akart menni oda mar tilos volt meg tabu. Picit érdekes nekem ez is.. vagyis az ilyen esetek
2023. jan. 10. 04:34
 22/28 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem is te vagy az anyja,ha a keresztlanyod akkor egyaltalan minek kered itt a velemenyeket?

Ugyis a szulei dontenek elengedik-e vagy nem...kozben nekiesel mindenkinek aki azt irja,hogy nem engedné a lanyát.

Engedd el ezt a temat,majd eldöntik mehet-e vagy nem.

Meg csak nem is egy orszagban eltek.

2023. jan. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Én sem értem a felháborodást. Gondolom, rájöttél, hogy azok akik itt válaszolnak nem feltétlenül ugyanazok, mint akiknek a gyerekük a diszkóban lézeng. Van ilyen ember, van olyan ember.

Nem tudom, miért olyan nehéz felfogni, hogy a huszonéves párok semmit nem fognak foglalkozni a 14 éves kislánnyal. Ha meg odamegy hozzá egy idősebb srác, akkor a lány nagy eséllyel csinál majd valami "hülyeséget", mert nem akar beégni. De ha szerinted menjen, akkor miért zavar, hogy tele vannak a diszkók kislányokkal? Ezek szerint ez a jó.

2023. jan. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, tegyük fel te elviszed a 14 éves hugodat egy buliba, lenyegtelen h nem tennéd meg, tegyük fel elviszed, te nem vigyaznal huszonévesen a sajat hugodra? Nyilván nem lennel minden percbe a seggébe, de azert ha valami történne biztos nem csak ott néznéd. Igazából nem vagyok felháborodva, mert mindenkinek a saját élete csupán csak mások véleményére voltam kíváncsi.
2023. jan. 10. 09:38
 25/28 anonim ***** válasza:
56%
A vélemenyt megkaptad,csak te nem viseled el,hogy nem ertenek veled egyet...
2023. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
56%
Bocs kérdező, de te nem voltál fiatal vagy mi van veled? Ne mondd már, hogy a huszonévesek majd a kislányt fogják szemmel tartani. Oké, ránéz minden 15 percben (ami már sok). Szerinted? Mégis honnan fogja tudni a tesó, hogy történt valami vagy hol keresse a lányt, ha egyszerűen csak nincs ott, ahol addig volt?
2023. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
53%

Jól van, akkor menjen, majd ha bedrogozzák vagy felcsinálják, akkor ne gyere sírni.


Nem igaz, hogy itt hisztizel. Ha neked lenne 14 éves lányod, te sem engednéd el. Ha meg igen, akkor h.lye vagy, már bocs.

2023. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Aha.. 19 éves fiad van és olyan szavakat használsz hogy kajak? Na majd pont elhisszük hogy felnőtt vagy. ne itt hisztizz amiért anyukádék nem engednek el ribizlinek.
2023. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!