Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg ciki a Puma, Adidas?

Tényleg ciki a Puma, Adidas?

Figyelt kérdés

Fiam Adidas pólókat (is) kapott karácsonyra ajándékba, amelyeket udvariasan megköszönt, de láttam rajta, hogy nem igazán örül. Megkérdeztem tőle, van-e gond az Adidassal, és azt felelte nincs, de ha lehet, vissza tudnánk-e cserélni Nike-ra vagy Under Armourra. Végül így is tettünk, azóta nagyon boldog.


Ez egyedi dolog, vagy teljesen általános?



2023. jan. 8. 18:25
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
81%
Puma eleg regi, annyira nem megy a fiataloknal szerintem sem. Oszinten negyven eves nokent en is a Nike ot vennem. Adidasom is van. Kb egy arban vannak.
2023. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
90%
nem tudom hol elkényeztetés az, hogy karácsony után a kevésbé jól sikerült ajándékokat átcseréljük olyanra, aminek tényleg örülünk... aki itt szidja szegény kérdezőt, az tényleg soha nem cserélte be a fura színű inget vagy a szúrós pulcsit a boltban valami másra?
2023. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
89%

Nálam az Adidas, Nike a befutó, de leginkább a Nike. Vannak nyilván Dorko, RetroJeans

márkájú ruháim is.

Kinek mi jön be. Jól tetted hogy kicserélted.

2023. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
60%

Az Adidas elég konzervatív, már, ha a színvilágot vesszük alapul. Nekem sem tetszik és nem is vennék a lányomnak. Vannak sokkal divatosabb márkák és árban nincs eltérés.

Ha nem tetszett neki, helyes döntés volt kicserélni.

Egyébként a Levis-szel is hasonló a helyzet, már az sem menő.

2023. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
93%
Az Adidas ès a Puma egyébként sokkal régebbi, mint a Nike, kèt testvér viszálya miatt született meg ez a két márka Nèmetországban.
2023. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
85%

13 éves lányom állandóan mondja, hogy a Puma meg az Adidas mennyire nem menő, ígyhát karácsonyra csak Nike ruhákat kapott.

De igazából ez szerintem közösségtől függ, ő sem magától találta ezt ki, hanem az osztálytársak által.

2023. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 Derjaderja ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy ciki, de szerintem nem az lehet a kedvenc márkája. Az ő korában ez számít.
2023. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
12%
Vagy siman csak nem tetszett neki hogy ruhat kapott overall.
2023. jan. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
19%
Az én gyerekeim 18 és 15 évesek. Olyan márkát kapnak ajándékba, amit szeretnek. Eszembe se jutna nem a kedvenc boltjából vásárolni, pláne nem karácsonyra. Ajándékot azért kap, hogy örüljön neki. (Ha nincs rá pénz, akkor nem karácsonyi ajándék, hanem csak úgy kap egy pólót. Ruhára szükség van. A wc papír sem szülinapi ajándék)
2023. jan. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
28.29: nem a pólók voltak a fő ajándéka, hanem egy (nagyon drága) cipő, amit ő maga nézett ki és kért saját magának, sportolásra. A pólók csak kiegészítés voltak, hogy legyen valami meglepetés faktor is. Szerintem igenis lehet ruhát ajándékba venni, nevezd sportfelszerelésnek.
2023. jan. 9. 06:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!