Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg ciki a Puma, Adidas?

Tényleg ciki a Puma, Adidas?

Figyelt kérdés

Fiam Adidas pólókat (is) kapott karácsonyra ajándékba, amelyeket udvariasan megköszönt, de láttam rajta, hogy nem igazán örül. Megkérdeztem tőle, van-e gond az Adidassal, és azt felelte nincs, de ha lehet, vissza tudnánk-e cserélni Nike-ra vagy Under Armourra. Végül így is tettünk, azóta nagyon boldog.


Ez egyedi dolog, vagy teljesen általános?



2023. jan. 8. 18:25
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
86%
Én az Adidast részesítem elönyben, a nike elég tömeg a fiatalok körében
2023. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim válasza:
100%

Méghogy ciki? Az Adidas az egyik legmenőbb márkák egyike. Abszolút nem ciki, mint ahogy a Puma sem. Teljesen egyénfüggő a dolog. Sőt. Én azok pártját erősítem, akik kevésbé szeretik a Niket. Nincs vele gondom, de ha választanom kellene a kettő között, akkor nálam egyértelmű az Adidas/Puma. Lehet csak kevés reklámot látott, ami nem is baj. Hordja azt amit szeret.


u.i.: Under Armour, New Balance szintén menő.

u.i.2: https://www.youtube.com/watch?v=iGx9Q4zNR7k

u.i.3: https://www.youtube.com/watch?v=JNua1lFDuDI

2023. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
0%
Egy fiú nem foglalkozik ruhákkal. Nagyon gyorsan szoktasd le róla.
2023. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
43. Szerintem neked nincs fiad. :)
2023. jan. 11. 14:16
 45/53 anonim ***** válasza:
0%
44. Valóban, de attól még egy fiúnak ne az legyen a legnagyobb baja, hogy milyen márkájú ruha van rajta. Az a lányok dolga. A fiú azzal foglalkozzon, hogy hányas bicepsze van. Csak mióta az LMBTQ-s libsik behozták ezt a divatba, azóta mosódott össze ez ennyire.
2023. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
96%
Igenis a fiúk is figyeljenek oda a ruháikra, a márkákra. Legyen változatos a ruhatáruk. Ugyanúgy fontos a jó sportcipő egy fiúnak. Utóbbiból ma már bőséges a választék néhány sneakerekkel foglalkozó üzletben. Fontos, hogy egy fiú is legyen igényes és figyeljen oda az öltözetére, hogy mikor mit vesz fel.
2023. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
45. A 12-14 éves fiúknak nincs semekkora bicepsze. 16 év fölött kezdenek megizmosodni (már aki). De egy fiú igenis legyen igényes, elegáns vagy lezser, de legyen stílusa… a sportruházat megint más dolog, ott menő dolog márkás cuccokkal villantani.
2023. jan. 11. 15:57
 48/53 anonim ***** válasza:
100%

Én 35 éves nő vagyok, szerintem a női sportcipők szebbek az Adidasnál,de a férjem a Niket szereti. Az under armourt is szeretik a férfiak. Egyéb ruházatból én nem hordok ilyen "sportos" márkát,szerintem fura ha valaki nikeban meg adidasban rohangál, akinek köze sincs a sporthoz. Nálunk van hivatásos sportoló meg edző a családban,náluk oké.

A fiadat meg egy mondat lett volna megkérdezni,hogy melyik márkát preferálja. Nyilván én sem örülnék olyannak,amit nem szeretek.

2023. jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint mindig is Adidas párti voltam. Nem olyan drága mint a Nike, viszont a minőség ugyanolyan jó (ha nem jobb)


A mai tinik körében nekik fontos h Nike legyen. Most az a divat. 5 év múlva valószínűleg megint más lesz, változik a világ....

Jól tetted hogy kicserélted, így boldogan hordhatja

2023. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy ti emlékeztek,mekkora divat volt a Puma cipő kb 15 éve? Mindenkinek az volt. Pedig visszatekintve semmi különös nem volt benne. Szóval így változik a divat.
2023. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!