Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a tini gyereketek ABDL...

Ha a tini gyereketek ABDL lenne (ezt úgy vennétek észre, hogy őrá jó méretű pelenkát találnátok a szobájában) engednétek neki, hogy hordja vagy elvennétek tőle? Miért?

Figyelt kérdés
Tehát a gyereketek venne a zsebpénzéből pelust és a szobájában időnként hordaná, persze külön bezacskózná, kidobná miután levette pisisen stb. Azért csinálná ezt, mert jó érzés neki.

2023. jan. 14. 16:17
A kérdező szavazást indított:
Anyuka vagyok, engedném
Anyuka vagyok, nem engedném
Apuka vagyok, engedném
Apuka vagyok, nem engedném
46 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%
Engedném, örülnék, hogy nem drogot vagy piát rejteget.
2023. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Elvinném pszichológushoz.
2023. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
36%

Kapna két akkora pofont, hogy leszédülne a feje.

Így is romokban a környezetünk, mindent megteszünk amit tudunk, ő pedig darabonként 500 évre szennyezi a környezetet, amikor nem inkontinens?

Zsebpénze természetesen onnantól semmi se lenne.

2023. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
40%

Én is elvinném pszichológushoz, és egyáltalán nem tolerálnám, hogy az ilyen jellegű fétisét a tudtommal élje ki, ez mindenki saját dolga, esélytelen, hogy előttem hordja meg ilyesmi, vagy délután.. tessék egyedül csinálni, és utána úgy eltűntetni a nyomokat, hogy a kukában se találjam meg! Meg a gyerek pelenkáját sem sima szeméttel együtt tároljuk, szóval az nem extra, hogy ki is dobja, az a minimum..


Csinálja egyedül, este, ahogy azt "illik", és minden bizonyítékot tüntessen el. Ha lebukott továbbra is rejtegesse, és a szakember garantált. Ha nyilvánosan akarná hordani és közel lenne a 18hoz, szorgalmaznám az elköltözését, mert aki a szexuális dolgát megosztja az anyjával, de úgy, hogy köze is lehet hozzá az anyjának.. az nekem már minden határon túl megy, mintha benyögné a tini fiam(aki nincs), hogy az anya-gyerek szerepjátékra gerjed. Ha elmondja, célja is van vele, és úgy bizony nem maradunk egy fedél alatt, ha nagykorú. Egyszerűen ilyet mindenki titkoljon minél tovább, és kezeltesse magát.

2023. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
58%
Kikezeltetném.
2023. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Derjaderja ***** válasza:
58%

[link]


Én most olvastam el, mi ez.

Kikészülnèk.

2023. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
46%
18 éves kora után a saját házában azt csinálna,amit akar. De a szülői házban kizárt.
2023. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%

"Kapna két akkora pofont, hogy leszédülne a feje.


Így is romokban a környezetünk, mindent megteszünk amit tudunk, ő pedig darabonként 500 évre szennyezi a környezetet, amikor nem inkontinens?


Zsebpénze természetesen onnantól semmi se lenne."

Na ez komoly, remélem nincs gyereke a 3-asnak. Gondolom a kedves hármas még soha sem ült autóba, csak és kizárólag száz százalékban újrahasznosítható papírpalackból szürcsöli a reggeli kávéját, és a nagybevásárlást is a helyi termelői piacon teszi meg. Ja, meg ültetett már fát az életében.

Ja, nem.

2023. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
54%
Én simán engedném. Most komolyan, mi a baj van ezzel? Ha zúgivó, drogos, vagy perverz lenne, az jobb lenne? Nem értem ha a vibrátor, meg a tangabugyi ok, akkor ez miért nem?
2023. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
31%

8, ja de

Autónk nincs, biciklivel járunk munkába és a gyerekek pelenkáját is mostam. Kávét meg nem iszok se papírból, se üvegből, se sehogy.

Pont eleget teszek a környezetért veled ellentétben.

Valószínűleg az én gyerekeim nem is lesznek ilyen defektesek. Szemetet szednek, szelektálnak. Egyik se húz majd műanyagpelust szexuális fantáziából.

2023. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!