Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van közületek, akinek a 12...

Van közületek, akinek a 12 éves lánya festi a haját? Ha igen, akkor milyen színűről milyen színűre?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 22:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
12 évesen még nem, de 14 évesen már megengedtük neki, hogy a hosszú szőkésbarna haját 3 millisre nyírassa és platinaszőkére festesse. Szerencsére jól is áll neki.
2023. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%
De hogyan? Tőlem kapja a pénzt, meg együtt járunk vásárolni. Szóval tudnék róla, ha szeretne ilyesmit venni, de szerencsére fel sem merült benne.
2023. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
En is azota festem. Ombre volt akkoriban, utana teljes szoke majd fekete. 20+ pedig extremektol a termeszetesig mindegyiket kiprobaltam mar.
2023. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%
14évesen középbarnából szőkére tartósan az egész hajat
2023. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

10-12 éves unokahúgok nyaranta világos, szőkés-barnából rózsaszínre vagy lilára ,tincsenként, nem tudom a magyar nevét mert én hoztam nekik, ilyen krém ami befogja a hajat de 4-5 mosás alatt ki is kopik. nem kréta de nem is rendes festék. (nem az egész hajtömeg, egyrészt kivárni sincs türelmük, másrészt annyi szépérzékkel már rendelkeznek hogy nem akarnak unikornismuffinként sétálni az utcán.) suliba nem engedik, azt meg már megbeszéltük hogy rendes festékkel 16 éves koruk után festünk csak, mert a szervezetük még kicsi és nem tenne jót nekik. (meglepő módon megértik és elfogadják a kompromisszumot, mert nem fogyatékosok csak kiskorúak)

korán őszülő család vagyunk, és nagyjából mindenki is festi a haját, ki vissza az eredeti színre, ki minden másra csak arra nem, nem fogunk képmutatóan pofázni hogy a hajfestés rossz meg egyéb középkorból itt maradt meglátások.

2023. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, mikor az anyukák azt hiszik, hogy majd a más hajszíntől, színes körmöktől romlik el a gyerek... :D
2023. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
64%
ugye 16? meg azt se felejtsük el hogy mennyire káros az egészségére, hiszen mennyivel sokkal jobb ha valami kínaiból beszerzett termékkel kísérleteznek a lányvécében vagy leckeírás helyett egy fél délutánt azon vekengenek, hogy bezzeg a klárinak miért szabad...
2023. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%
művészeti suliban alap, én fogok nyomulni nála, hogy válasszon, és legalább egy tincset szinezzen be.
2023. márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
18-as: Hány éves most a lányod? Milyen szín állna jól a lányodnak szerinted?
2023. márc. 3. 16:50
 20/22 anonim ***** válasza:

A lányomnak van pár osztálytársa, aki 12 éves kora óta melíroztatja. Most 13-14 évesek, az egyik barátnőjének hamarosan be lesz festve az egész feketére (sötétbarna haja van).

Igazából nálunk a lányommal ez a hajfestés dolog nem téma. Gyönyörű a hajszíne, és imádja is, szóval eszébe nem jutna még melíroztatni se. Ha kéne valamit mondani, azt mondanám, hogy 14-15-től engedném, de ha ő nem akarja, akkor annál jobb.

2023. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!