Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Lányom egyik sulis barátnőjéről van szó. Mindketten 13évesek. Jóba vannak suliba eggyütt szoktak beszélgetni. Sulin kivűl nem. Iskoláról itthon nem sokat hallok és a barátnőjéről sem. Nagyon ritkán mesél. Csak most hogy teljesen kétségbe van esve szólt, hogy nem tudja mit tegyen mivel barátnője annyira aggódik a jövőévi felvételin hogy állandóan tanul, mégse sikerűlnek a felelései a nagy stressztől. Egy erős gimibe készűl. Az öngyilkosságot fontolgatja. Én mint egy másik gyerek anyja mit lépjek? Elég durva a helyzet, de hagyjam szótlanúl? Vagy osztfőnek és kislány anyukájának szóljak?

2023. márc. 1. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden képp szólnék az anyjának (valószínűleg a xarnak egy pofon, mert ha eddig fajul a dolog, abban állt a szülői elvárasnak megfelelési kényszer az oka)

Én az ofővel is beszélnék

2023. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kislány anyukájának. Bár a gyerekek beszélnek olyan dolgokat, amit sose tennének meg, de a szülő jó, ha tud róla. Bár ezt a feszültséget ők generálják, mert biztos, hogy ők akarják az adott iskolát. Az ofó úgy sem tud semmit tenni ez ügyben.
2023. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lau6 válasza:
20%

Légy ott mellette,tudasd vele hogy számíthat rád,bízhat benned.

Remélem nem csinál magával semmit.

Nagyon értékes ember, úgy mint bárki más🤗🤗

2023. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lau6 válasza:
100%
Van amúgy lelki segély hívó is,amit a legtöbbet megtehetsz, az ez.Hívd fel őket,ők segíthetnek
2023. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

3. Most miért lett lepontozva a csávó?


Inkább bíztassa, hogy ,, Igen kislányom! Bejött egy egyes, feküdj a villamos alá?,,


Gratulálok, b+, ez aztán a segítség.

2023. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5. Bocsánat, mint kiderült, hölgy az illető 😅


De az üzenet ugyanaz marad.

2023. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lau6 válasza:
100%
Nem baj😅😅
2023. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 lau6 válasza:
100%
Sosem szerettem hogyha valaki öngyilkos lesz, tudom nem lehet mindenkit megmenteni,de próbáljuk meg.Életről van szó🤗
2023. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
8. Ez egy normális hozzáállás, kérem szépen.
2023. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!