Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiú lány BARÁTSÁG? Apának mit...

Fiú lány BARÁTSÁG? Apának mit mondjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én 14 éves vagyok a BARÁTOM/HAVEROM 15 éves és fiú (én meg lány) 1 éves korom óta vagyunk jóba meg a szüleink is és azóta is őt mondhatom a legjobb barátomnak és eddig mindig ott aludtunk egymásnál és édesapámnak most eshetet le,hogy ő fiú és MEGTILTOTTA,hogy egymásnál aludjunk meg azt is mondanom kell,hogy mikor miről beszélünk meg MINDENT!


Nagyon rossz.


Mert tényleg else tudnám vele képzelni,hogy összejövök,meg mindent vele beszélek meg még a női dolgaimat is (nem menszeszre gondolok) és mikor itt alszik vagy én nálla,akár ha kell nyitott ajtónál lehetnénk és ülhetnének ott a szülők úgy,hogy nem tudjuk nem hallánnak semmi érdekeset.

De ezt csak apukám nem érti (persze én megértem a helyzetét),de mégis mit mondhatnék neki??

Tusolni azért már nem együtt tusulunk meg ilyenek,de SEMMI olyasmit nem csinálunk.


Már az iskolában is mentek a pletykák és félek,hogy onnan hallott valamit.


Valaki ilyen helyzetben?Hogy oldotta meg.


KÉRDEZZEK BÁRMIT szívesen válaszolok csak segítsetek.


2010. okt. 6. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem próbáld meg, h egy beszélgetés alkalmával, amikor a fiúkról van szó, csak mellékesen megemlíted neki, h pl.: jujj, az xy-nal nem jönnék össze, mert...., vagy h az osztálytársam a Zoli olyan helyes... Csak h eltereld a gyanúját. Vagy csak simán mondd meg neki, h eddig se, és ezután sem lesz köztetek semmi olyasmi, és vagy elhiszi, vagy nem. Sok szerencsét.
2010. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mond meg neki hogy eddig sem volt semmi eztán sem lesz

egyébként is ha lenne valami akkor meg majd védekeztek, hisezn szerelmes vagy bele

és ne aggódjon

és közben vess be mindent, mintha még kislány lennél

nem igaz hogy nem tudod irányítani az apádat ha akarod

2010. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó:


Írta hogy csak a barátja / haverja, és hogy nem szerelmes belé

2010. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de azt az apja nem tudja
2010. okt. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a barátság jó dolog csak ne lépd túl elvégre a barátod
2010. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én is hasonló halyzetben voltam... kb ez volt a sztory mint a tiéd. a legjobb barátom egy srác volt 5 éves korom óta, és mindent megbeszéltünk és mi is szoktunk egymásnál aludni meg ilyenek. aztán időssebb lettem és apukám észbekapott, azt hitte h biztos OLYANOKAT csinálunk a sráccal. elösször próbáltam győzködni. de aztán belegondoltam h szegény apukám mit érezhet h az egyetlen lánya egy fiúval alszik és ő nem tudja h bízhat-e benne. mert én mondhatom h bízzon bennem nyugodtan de úgysem fog, mivel kamasz vagyok, meg hormonok meg minden hülyeség. szóval onnantól kezdve én nem aludtam a srácnál és kicsit kevesebbet találkoztunk. már nem igényeltük annyira a baráti jellegű "kapcsolatot" meg együtt alvást... mondjuk én késöbb (miután megbeszéltük h nem alszunk együtt meg megértjük a szülők félelmeit) rá 2 hónapra elkezdtünk járni... :D:D valahogy rájöttünk h nem is barátként szeretjük a másikat, és azóta együtt vagyunk (lassan másfél éve) :)

persze nálad nem tudom mifog kisülni belőle... lehet h valóban barátok maradtok, de viszont szerintem mindenképp lazítsatok kicsit a dolgon mert ha belegondolsz h a te gyereked csinálná azt akkor téged is kirázna a hideg!!!

15/L

2010. okt. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm.

Apu elutazott szóval most ittaludhat.. ;)

Hát nem hagyom annyiba mert a barátnőim ittaludhatnak akkor a legjobb barátom is aludhasson már itt.. :D:D

2010. okt. 11. 07:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést, amit ide kiírtál ;)
2010. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!