Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel 1 éve barátok vagyunk . De most nekem nagyon megtetszet . Volt amikor valahova hívot és viccből nemet mondtam akkor oda jött és átőlelt és mondta ha nem megyek akkor mérges lesz . Szerintetek ő is tőbbet érezhet mint barátság?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 17:19
 1/6 A kérdező kommentje:
lehet valami belőle?
2011. nov. 1. 17:20
 2/6 Máffyn ***** válasza:

Nem kizárt...de azért több infót is írhatnál róla és akkor lehet többet tudnék mondani

pl.Más fiukkal hogy viselkedik-?

2011. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Answarez ***** válasza:
100%
Nem,ezt azért csinálta mert ő igazából egy macska-bérgyilkos,és sebezhető pontot keresett a lapockáid között,ahová a rejtett kését döfheti az ítéletnapon.
2011. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyiből mi nem fogjuk tudni...

Talán igen, talán nem.

Még valami infó nincs? Hogyan ölelt át?

2011. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hallod....nem akarok bunkózni, de ha tetszik és elhív te akkora hülye vagy hogy nem mész el akkor neharagudj de kevés az esélyed bár ha elhívott és meg is ölelt akkor lehet más a helyzet de ha visszautasított...nem kéne firtatni szerintem.
2013. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hé, régebben mondott nemet, most meg már tetszik neki, de most meg nem hívja........na.....
2015. nov. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!