Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Milyen fiúk jönnek be...

Lányok! Milyen fiúk jönnek be nektek? (külsőre és belsőre is)

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvastam már,amik arról szóltak,hogy a fiúknak milyen lányok jönnek be...hát most jöjjön a lányok válasza:)


Kort és nemet is!


2010. okt. 7. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
SP
2010. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

A barátom(L)

Barna szem barna haj kleos bőr(L)

Vicces,kedves,dumás:) udvarias,figyelmes.

16L

2010. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Fogalmam sincs... amilyen megtetszik. Lehet egyaránt szőke-barna-fekete, és így tovább... de még nem éreztem úgy, hogy bárki is tetszene, mert a környezetemben nincs olyan fiú, akinek a személyisége tetszene nekem, pedig leginkább arra figyelek, hogy az megfelelő legyen számomra.


13,5/L

2010. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Külső:

Élek-halok a hosszú, feketehajú pasikért:3 Szeretem a kék, illetve zöld szemet, és az se rossz, ha a fiú nem az a mai piszkafa lábú, elfúj a szél alkatú ergo legyen rajta némi izom.

Belső:

Nagyon vonzónak találom a zárkózottságot. (És ez nem csak fiúknál igaz.) Nem kell, hogy Nobel-díjas legyen, de azért az alapműveltség legyen meg. (Nagyra értékelem az inteligenciát:PPP) A kedvesség és az empátia pedig alapkövetelmény^^

15L

2010. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Legyen egyedi a stílusa és a kinézete is, de lehetőleg ne valami hippi vagy hasonló. Átlagos de mégis különleges. Kedves, udvarias, humoros és tudja mit szeretek. Ha belenézek a szemébe akkor felejtsek el mindent. Az a fiú aki tetszik nekem úgy néz ki mint egy görög isten. Persze nem mondom, hogy mindenki nézzen ki így.

16/L

2010. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Akiknek kinyitom az ajtót xD [najó, ezt amott is én írtam...:P]

Amúgy:

Külső: Nézzen ki azért jól, meg ne legyen ilyen nyámnyila. Azok nem jönnek be. Legyen azért a pasin kis izom is :D

Belső: Nem ba.zogatja az emberkéket [vagy legalább nem nagyon xD], jófej, vicces, okos :D


13,5/L

2010. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
kb. vállig érő haj, mindegy milyen színű, sportos, (bár ez nem fontos annyira) ja és legyen udvarias, vicces , és beszéljen sokat :)
2010. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Szőke haj, kék szem; vagy barna haj kék (vagy barna) szem.
2010. okt. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon pici, vagy nagyon magas, B.M. monogramúak
2010. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Külső:

Szeretem,ha magasabb nálam (bár a 162 centimmel egy fiúnak sem nehezebb magasabbra nőni nálam:D),de ne legyen nagyon magas,mert akkor már kellemetlenül érezném magam.Imádom a barna hajat és szemet,de alapvetően nem ez a mérvadó.Rövid,zselézett,félhosszú haj,nekem mindegy.A lényeg,hogy jól álljon neki.Szeretem ha kicsit izmos és sportos a srác:)


Belső:

Legyen figyelmes,tisztelettudó,megértő.Az intelligencia is nagyon fontos.Nem kell,hogy tudós legyen,de az alap tudás legyen már meg.Előny még,ha kedves és humoros,beszédes típus.Legyen egy kicsit lazább,nyitott az emberek és a világ felé,kicsit amolyan "menő".


Na egy ilyen lenne kb. az álompasi.

De a külsőből a legfontosabb számomra a magasság és a számára előnyös hajviselet,ruhák.Belső tulajdonságból pedig a legfontosabbak:tisztelettudó,megértő,intelligens,humoros és nyitott.

Korban pedig 16-19 között legyen.Bár kétlem,hogy egy 16 évessel összejönnék...Ami azt illeti elég sok évfolyamtársamat ismerem és annyira gyerekesek,hogy az már fáj.


15/L

15/L

2010. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!